Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki tud nekem jósolni?...

Valaki tud nekem jósolni? Vagy nem lehet úgy ha nincs ott a személy?

Figyelt kérdés
Olyan nem érdekel, aki nem hisz ebben. Én hiszek, de tudom, hogy semmi nincs kőbe vésve csak a jelenlegi helyzetből tud egy jós útmutatást adni.

2019. máj. 13. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én szivesen jósolok neked:

Ezen a héten nagy szerencse ér, viszont vigyázz a pénzügyeidre. Egy barát meglátogat, vagy összefuttok az utcán váratlanul. Erős a héten a szerelmi vonal. Az egészségedben kedvező változás áll be, de vigyázz a jővőre vonatkozóan. A tiszán hajóvonták találkozása tilos.

2019. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi 😂

Figyeld, mindenki had higyjem amiben akar. Tudom mi vagyunk saját sorsunk kovácsa. De voltam már jósnál sok minden bejött, viszont elmondják hogy a jelenlegi helyzetböl hova mész, de ha másképp döntesz, más lesz a jövőd.

Én hiszek benne némi fenntartással.

Te meg másban hiszel, ennyi :)

2019. máj. 13. 12:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Szivesen. Hidd el ebből is sokminden bejön majd!
2019. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lol... jó mindenki tud általánosságot írni, de aki tud jósolni olyat is megmond, amit nem tudhat. Igen sok mindennek utánanézhet, de akinél voltam a múltamból olyat kivetett, ami nem volt általános és sehol máshol se láthatta annyira magánügy.

Voltam olyannál is aki aztán semmit se mondott jól, és tényleg csak általános dolgokat mondott.

De had higyjek ebben, ha szeretnék, mindenki abban hisz amiben akar. Írtam hogx olyan érdekel, aki hisz is benne és esetleg tud.

De köszi :)

2019. máj. 13. 13:06
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és megelőzöm az olyanokat is, akik azt mondják, hogy elmész és fizetsz, hogy azt mondja amit akarsz. Akinél sok minden be jött egy fontos dologért mentem, de nem azt mondta amit hallani akartam sajnos... utolag igaza is lett a dologban, és nem önbeteljesitésröl van szó, mert akkor is úgy jöttem el, hogy már csak azért is sikerülni fog, hát nem sikerült pedig még honapokat beleöltem.
2019. máj. 13. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ha átutalsz 30ezer Ft-ot(akciós ár) a számlámra, már jósolok is neked.
2019. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze. Kérlek írd meg üzenetben és utalom még ma.
2019. máj. 13. 14:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de aki tényleg jól tud jósolni és hiteles, az nem csinálja ingyen.
2019. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdőasztrológiához értek kicsit, dobd át a kérdésedet priviben.
2019. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8as igen tudom. Mondtam voltam már. De attól hátha van itt olyan :) egy kérdést nekem megért :)

#9es köszönöm írok :)

2019. máj. 13. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!