Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Baj az, hogyha Muller Peter...

Baj az, hogyha Muller Peter joskonyvet szamitogeprol alkalmazom? Igy is mukodik vagy szoksegek hozza konyv?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:46
 1/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Mit jelent pontosan, hogy "szamitogeprol alkalmazom"?

1. A könyvben lévő útmutatást, értelmezést, tanácsokat olvashatod elektronikusan is ez egyértelmű.

2. Abban nem vagyok teljesen biztos, hogy a "véletlenszerű" (vagyis valójában nem véletlenszerű) pénzérmedobásokat szabadna-e helyettesíteni bármilyen gépi véletlenszám-generálással. Nagy a veszélye a rossz programozásnak (itt most rosszul megírt képleteket értek rajta). De bevallom én megtettem, rohadt bonyolult módon sok esélyt adtam külső (nem emberi) beavatkozásra, lemodelleztem a dobásokat, a végén kijön az alapjel, a vonások és az irányjel is. Párszor kipróbáltam így kíváncsiságból, jól működött.

Meg kellene kérdezni a JiKing mestereit, mit szólnak ehhez, de ez csak most jutott eszembe és persze a hagyományos módszerrel kellene kérdezni.

2010. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Még annyit, hogy a könyv fizikai formája lényegtelen, a kulcs a bölcs kérdésben, a jó meditációban és a szellemvilágbeli tanácsadók szándékában rejlik.
2010. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Isten a tanúm, hogy megcsináltam, amit írtam feljebb. Megkérdeztem a Könyv szerint, hogy mi van, ha MS Excell fájlomból eredő "házi" és villámgyors eredménnyel akarok tanácsot kapni.

Ezt kaptam:

6 9

5 8

4 7

3 8

2 6

1 8

vagyis:

alapjel:35 irányjel:40

6. vonás: veszélyes, de nem hiba

2. vonás: félénk haladás, stb, stb, olvasd el

szerintem "ül" és találó válasz.

2010. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
örülök, hogy más is használja, és hasznosnak találja:) nem baj ha a programot használod, de biztos sokkal jobb élmény lenne ha beszereznéd a könyvet idővel
2010. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem meg van a könyv és nagyon rég óta használom , igy azért azt gondolom életközelibb , én a netes használatban a fennt nevezett okok miatt annyira nem bíznék.Ez olyan mint a netes jóslások.. Ráadásul a változókat elolvasva nem árt meditálni is rajt,Illetve én az érméket pénzeket amivel dobok külön tárolva használom és dobás elött a kezemben tartva koncentrálok a kérdésre.Igy lényegesen mélyebb konkrétabb választ kapok.Érdemes beruházni rá ,sokat segít az élet minden területén.Nem annyira jóslást mint inkább útmutatást lehet kérni tőle.:)
2010. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!