Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyán nyakláncot így jól...

Borostyán nyakláncot így jól alkalmazom?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam eddig nagyon nyugodt baba volt, az éjszakákat is átaludta. Viszont 1 hete elkezdett fájni a foga, az alsó kettő már ki is bújt, sokszor felébred és akkor mindig csak cicin nyugszik meg, és akkor ha átviszem magam mellé aludni, este is nehezen alszik el az ágyában. Ma vettem Neki, délután rá is tettem, észre sem veszi, hogy ott van, szóval egyáltalán nem piszkálja. Most úgy tettem le aludni, hogy a nyakában hagytam, a rugi alatt, aminek magas a nyaka, hálózsák is van rajta, tuti hogy nem tud hozzáférni, nem tudja piszkálni. Így biztonságos ugye? Sokan vannak, akik nem veszik le éjszakára? Úgy gondolom, hogy ha tényleg veszélyes lenne akkor nem is engednék árusítani, és azért baba nyaklánc, mert konkrétan Nekik készült...
2011. okt. 26. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
én az 1 évesemnek sem hagyom a nyakán a láncot
2011. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A borostyánlánc csak akkor hat, ha MINDIG a nyakában van. Olvass utána. Én 3 hetesen tettem a lányom nyakába és azóta nem vettem le.
2011. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és igen, jól teszed, hogy a body alatt van, mert bőrrel kell érintkeznie. Ruhán kívűl szintén nem lenne hatásos.
2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Babánknak 4 hónapos kora óta van a nyakában. Ő nem piszkálta sosem,nem volt vele gond. Elvileg egy kis napfényre kikéne tenni feltölteni,de már nem tudom hogy mennyi ideig.. Fürdésnél sem kell róla levenni,mi legalábbis soha nem vettük le. Ma már 2 éves,3 hónapos a kislányom.
2011. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok


nekem az a tapasztalatom,h ha éjjel leveszem attól semmi baja sem lesz,sőt! ha csak nappal adom rá akkor is hatásos

2011. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hónaposan tettem rá a fiamra, még nem vettem le (most 7,5 hónapos) Ja, és 6 fog boldog tulajdonosa, amik fájdalom nélkül érkeztek. Persze lehet, hogy nem ettől :)
2011. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rajta hagyhatod mi 1 évesek vagyunk és soha nem nyúlt hozzá,Nekünk a problémánk inkább az ,hogy feszült túlpörgött lett tőle így le kellett venni .
2011. okt. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!