Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hol vegyek (kezdőknek is)...

Hol vegyek (kezdőknek is) való Tarot kártyát, ami azért szép is?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami különlegesebbet, de azt hallottam, hogy a hagyományos az igazi. Tudtok ajánlani olyan boltot, webshopot, bármit, ahol kezdők számára is használható paklik vannak? A 78 darabosat szeretném.

2021. júl. 7. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

max veszel sima kártyákat amiknek csak a hátoldala van egyformára nyomtatva s a másik oldala üres, sima fehér.

rárajzolsz mindegyikre vagy keresel nyomtatható tarot paklikat s kinyomtatod majd ráragasztod az üres részre.

2021. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amúgy nem is lehet már venni. van a neten fenn, de ha rendelsz azt dobja ki h már nincs.

van egyiptomi féle is sztem az szebb, de azt sem lehet kapni max ahogy írtam te magadcsinálod meg.


de lehet h más tud neked írni h honnan vegyél. de én sehol sem találtam.

2021. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fesd meg magadnak :'D
2021. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ridert vegyél! Ezó boltokban van.
2021. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Rider-Waite pakli erről a linkről letölthető nagy méretben mind a 78 lap. Ki lehet nyomtatni. Persze kártyakarton a legjobb, de fotópapíron sem látszik át. Nem fogod átvilágítani és ezek nem túl erős színűek. Esetleg egyoldalú színes matt kartonokra is nyomtatnak néhol, azok se nagyon látszanak át. Nekem ilyen diy módon lett paklim először. A címkézős módszer is lehet jó. Érdemes valamivel csúszóssá tenni, pl. cellux vagy laminálás.

Kezdőknek nem ajánlok semmi egyebet, mert a legtöbb "különlegesebb" pakli nagyon kiforgatott, ráadásul csak egyféle könyvből tudsz hozzá infót szerezni. Ehhez meg egy rakás könyv van, illetve interneten is sok anyag van hozzá. Igazi kezdő gyakorlós pakli, de később is jól használható.

Persze venni is lehet, ha úgy szimpatikusabb. Szinte minden könyvesboltban lehet kapni, nem csak ezos helyeken. Csak beírod keresőbe és egy nagy rakás oldalról lehet rendelni. Nekem sehol nem írja, hogy ne lenne raktáron.

2021. júl. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!