Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen tapasztalatod van...

Milyen tapasztalatod van jósnőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tényleg bevált, amit mondott? Mit mondott?

Kizárólag olyanok véleményét várom, akik valóban voltak jósnőnél, vagy ilyesmi helyen.


2021. szept. 24. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Telefonon kértem pénzenergiát, 2 hét múlva nyertem a lottón. Szóval nekem bevalt.
2021. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha az, hogy összebútoroztam eggyel, számít, akkor elmondhatom a véleményem: ilyen téren nem győzött meg maradéktalanul.
2021. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Jósférfi miért nincs???
2021. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
#3 Miért ne lenne? Csak általában mágusnak meg hasonlóknak nevezik magukat.
2021. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Voltam egyszer... Csalásnak, manipulációnak tartom ezt a dolgot. Amúgy nyitottan mentem oda. De észrevettem, hogy nem mond semmit magától, hanem a belőlem kiszedett információkból építkezik tovább. Ő csak általánosságokat mondott. Pl. hogy "egy barna hajú nőnek a családból betegsége lesz".

A másik szál az volt, hogy elkezdte felvezetni, hogy szerelmi átok van rajtam - a párom meg fog csalni - de ő le tudja venni rólam a rontást jó pénzért... A végén még azt mondta az akkori terveimre, hogy meg fognak valósulni, ezt persze jól esett hallani.

Hát, semmi nem jött be abból, amit mondott, se a jó, se a rossz. Szerintem nem érdemes jósokhoz járni.

2021. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egész jóslás csalás. Eleve paradoxon. Hogy láthatna olyan dolgokat, ami ellen tehetek, tehát meg is változtathatom? Mert ha megváltoztatom, akkor nem az fog történni. Páldául ha látja, hogy elüt az autó, akkor aznap nem megyek ki az utcára, tehát nem üt el. Ergó a jóslás téves lett.
2021. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!