Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kezdő jósnak milyen tarot...

Kezdő jósnak milyen tarot kártyát illetve oktatókönyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat aminek az ábrázolásmódja is ízléses.

2021. nov. 6. 20:52
 1/9 Grimfox ***** válasza:
69%

Kezdőknek mindenképpen sima rider, vagy marseilles a jó. Igaz, hogy régies az ábrázolásmód, de ezen vannak rajta a szükséges szimbólumok, amikről a tarot valójában szól. Az újragondolt paklikból ez részben, vagy teljesen hiányzik. Lehet hogy jobban néz ki, de kevésbé használható.

Általában hajo Banzhaf könyveit szokták tarot témában ajánlani. Vannak sima alap tarot oktató könyvei, és haladóbb szimbólumelemzések is. Ha jól rémlik akkor Banzhaf a könyveiben a rider tarot szimbolikáját használja, és elemzi.

2021. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Először járj utána, nem jóslásra találták ki ezt.
2021. nov. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok róla sok mindent, mivel ajándékba lenne. Esetleg hol tudnék utánanézni? Mert a wikipédia csak a jóslásról ír és valós forrást szeretnék találni.
2021. nov. 7. 15:46
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Reálisan inkább önismereti kártyának mondanám.
2021. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Grimfox ***** válasza:
A Hajo Banzhaf könyvei is főképp az önismeretei részekre koncentrálnak, az ő könyvei alapján már el lehet indulni.
2021. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2021. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én Riderrel kezdtem, majd Kazanlárral is vetettem kártyát. Van hozzájuk útmutató, hosszan tanulmányozással végeztem, és az természetesen az intuicióm is vezérel olvasás közben.
2021. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jósnak cigánykártya vagy lenorman.
2021. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2021. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!