Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen oldalról vehetnék...

Milyen oldalról vehetnék tarot kártyát?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan oldalt, ami kimondottan tarot kártyákat kínál?

2021. dec. 12. 23:46
 1/5 anonim válasza:
10%

Abból akarsz jósolni? Ne költs feleslegesen.


Pl ott a magyar kártya. Összekeverem... Ha a szív jön ki, akkor jó párkapcsolatom lesz, de azért leellenörzöm, újra megkeverem... Jé tök. Akkor most mi is van?


Ez a kártya egy fa*zság. Senki nem tudja megmondani mi lesz a jövő, főleg nem egy kártya. Az életed a te kezedben, te befolyásolof azt a döntéseiddel

2021. dec. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én balról szoktam. Bal kezes vagyok és onnét kínálom a tarrot lapot.


Amúgy biobolt, alexszandria könyvesbolt én ezeken a helyeken láttam. Online nem tudom.

2021. dec. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontos, hogy kimondottan csak tarot kártyák legyenek? Ebből egy bolt sem élne meg, azonnal csődölhetne. Nézz ki egy tetsző paklit, amazonon megveszed jó eséllyel olcsóbban is.
2021. dec. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Jobb lenne ha így a 21. században a GOOGLE-el ismerkednél, nem ilyen ezo kreténségekkel!
2021. dec. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor jobb, meg gyorsabb.
2021. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!