Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Létezik olyan személy aki...

Létezik olyan személy aki valóban meg tudja mondani a jövőt?(Kissé bővebben lentebb!)

Figyelt kérdés

Mostanság kissé elkezdett érdekelni,hogy valóban létezik e olyan személy az életben aki egy számára idegen embernek bele tud e valóban látni a jövőjébe?

Ha teszem fel valóban létezik ilyen ember típus.Az mondjuk Csongrád illetve békés megyében meg e lehet találni?

Ha Békés illetve Csongrád megyében él ehhez hasonló személy,esetleg valakinek valami tapasztalata róla?



Válaszokat privátban is várok!Köszönöm mindenkinek!Legyen szép napotok! :)


2022. jan. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen nem. Illetve ha létezne is, értelmetlen lenne, hisz azzal, hogy megtudnád a jövőd, az máris megváltozna, hisz olyan tudás birtokába jutottál amivel korábban nem rendelkeztél.
2022. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak Nógrád-megyei halottlátót ismerek. Idegen ember jövőjébe belelátni hát, nem megpldhatatlan de ilyen szerintem nincs. Legalábbis itt Mo.-n biztosan nincs.
2022. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha létezik miért fontos hogy hol él. Név fotó önéletrajz az elmúlt időszakban történtek rövid ismertetése és abból tipp, hogy mi az egyik legvalószínűbb lehetőség a jövőben. Erre egy videóhívás is elég. Nem kell az embernek, Békés illetve Csongrád megyében élnie. Homeoffice a cov 19 vívmánya.

Ha valóban jós akkor a személyes találkozó felesleges.


A jövőt amúgy bizonyos szintig nem nehéz "megjósolni" pl időjárást net és minden modern cucc nélkül 3nappal előre lehet tippelni kb azonos biztossággal mint az időkép.

2022. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Én meg tudom mondani

Holnap is fogsz felkelni, enni, inni, aludni

2022. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem vagy 1 éve gyakran olyan álmaim vannak amik be valósulnak. És már meg tudom külonboztetni ha fel kelek és emlékszem az álomra hogy ez meg fog vagy nem fog meg történni. Eleinte rémisztő volt de én élvezem.
2022. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2022. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!