Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha a jósok annyira jót akarnak...

Ha a jósok annyira jót akarnak az embereknek, akkor miért pénzért jósolnak, miért nem nyernek a lottón, aztán meg jósolnak ingyen mindenkinek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert a jóslás az akaratgyenge emberek megvezetésére szolgáló humbuk. Meg nevetséges mikor felhívják őket ilyen 300 forintos percdíjjal, hogy húú ő nagy anyagi gondban van, lesz-e változás. De arra van pénze hogy a 300 forintos percdíjú telefonszámot felhívja...
2010. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

ÉS a jósok miért nem tudják megmondani előre a földrengéseket?


bezzeg az megtudják mondani, hogy 1 éven belül anyagi gondjaim lehetnek!

2010. szept. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Igazából nem mindig akarnak jót az embereknek. Legalábbis nem mindegyik. Ismerek olyan embereket, akik részben ilyesmivel is foglalkoznak, de nem "hivatásos jósok" és nem is kérnek érte pénzt. Sőt általában nem nyersen fejezik ki mondanivalójukat, hanem inkább csak utalnak rá, és csak tőled függ, hogy mennyit értesz meg belőle.(Vagyis nem paráztatnak, nem szörnyülködnek a jövőd "láttán", inkább próbálnak segíteni, hogy elkerülj bizonyos dolgokat:))

Nem állítom, hogy nincsenek ilyen gondolkodású hivatásos jósok, de ők ritkábbak, mint a olyanok, akik inkább a tudatodat próbálják befolyásolni. Magyarul mondanak vmit, te elhiszed, elkönyveled h márpedig így is lesz, akarva-akaratlanul erre gondolsz, ezt vonzod be és már meg is történtx) Bár lehet nem csak "etetni" akarnak ilyenekkel, lehet tényleg igazat mondanak(?), de azt úgy, hogy te egész nap pánikban leszel(már aki..).

Én speciel nem hiszek a hivatásos jósokban, meg a "varázsgömbjeikben" vagy minek hívják őketxD...

2010. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
A jóslás az az idióta embereknek van, akiknek kevesebb eszük van mint a házi/plüssállatuknak, és simán elhiszik, hogy létezik jóslás, vagy hogy a horoszkópnak van bármi értelme. Szóval a jósok okos emberek, akik lehúzzák pénzzel a hiszékeny barmokat, és jól teszik.
2010. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert a jóslás nem azt jelenti,hogy "de király,látom az e heti lottó számokat",tehát nekik is pont annyi esélyük van lottó nyerni,mint bárki másnak,azaz rohadt kevés.SENKI nem dolgozik ingyen,az orvosok is segíteni akarnak az embereknek,mégse teszik ingyen,akármilyen jó emberek is.


Nem akarom védeni a jóslást,én sem hiszek benne,de azért nem kellene ilyen meggondolatlan,egyértelműen provokatív kérdéseket feltenni!Van benne üzlet,sokan fizetnek érte,kész.A mai világ erről szól,akinek nem tetszik,költözzön lakatlan szigetre.

2010. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Igenis van aki ingyen dolgozik:D Mondom hogy az ismerősömxD A legjobb pedig hogy tudja is kezelni, és azt is hogy kinek, mikor és mennyit mondhat el.

És nem mellesleg ő maga sem él valami rosszul...:)

2010. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
igen is kedvesek: a barátom elment debrecenbe nyaralni és találkozott egy ezo tv-s jósnővel és az igyen beszélt vele vagy fél órát (komolyan)!
2010. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
37%
az igazi jós nem kért pénzt a jóslásért
2010. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
53%
Szerintem pedig igenis van alapja a jóslásnak, nem véletlenül maradtak már fenn az őskorból! arra utaló jelek, hogy az emberek jósoltak. Én is voltam már jósnőnél, akivel életemben nem találkoztam még, és 5 perc alatt lefestette, hogy én milyen ember vagyok, pedig semmit sem tudhatott rólam... ezt, hogyan magyarázzátok nagyokosok? Ő rögtön úgy kezdte, hogy ő csak utat mutat azzal, amit mondd és nem kell mindent elhinni, mert ő is tévedhet, azt is elmondta, hogyan érzek a jelenlegi párom iránt, akiről én még csak említést sem tettem, és a barátnőmnek is szintén elmondta, akiről ugyanúgy nem tudott semmit. És mondjuk azért nem ingyen csinálják, mert nekik is meg kell élniük valamiből, ki jól rajzol, ki ért a pénzügyekhez, ki meg lát... De amúgy meg milyen primitív ez a kérdés, látszik, hogy semmit sem tudsz a jóslásról... még a kérdésnek sincs túl sok értelme, nah mind1. Amúgy meg nem azt állítom, hogy minden jós szuper és megmondja neked, hogy mi van, hanem, hogy tényleg vannak jók, akik valóban "látnak"...
2010. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
FAKE az egész jóslás meg minden ilyen hunbuk izé,eggyiksem tud mondani konkrétumokat,senki nem képes erre,amikor még azt sem tudják megmondani,milyen ember vagy te? Hol ott egy érzékeny ember aki nem jós,képes erre..
2010. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!