Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jósok miket szoktak mondani?

A jósok miket szoktak mondani?

Figyelt kérdés
Miért hiszik el azt az emberek?

2022. jún. 13. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általános dolgokat, amik 50%-os eséllyel vagy bejönnek, vagy nem, pl rád talál a szerelem, a munkahelyen kihívásokkal fogsz megküzdeni, stb. Én egyszer voltam kártyajósnál (ingyen volt, mert segítettem neki laptopot venni és telepíteni rá a szükséges dolgokat) és pont egy nagy változás előtt állt az életem, de ő azt mondta, nem lát a kártyában semmi ilyesmit, azóta én se értem, hogy ki fizet ezeknek és miért.
2022. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy #1 is mondja. Igyekeznek homályosan fogalmazni, és olyan általános dolgokat mondani, aminek a valószínűsége 100% közeli. Volt is erről egy remek South Park epizód, sajnos nem tudom, hogy hányadik évad hányadik rész, de ha valaki látta, kérem, hivatkozzon rá kommentben! ;-)

Az emberek pedig azért hiszik el, mert hinni akarnak. Az ember mindig a kiszámíthatóságot keresi, még akkor is, ha az nem ésszerű. Ráadásul a többségnek nincsenek elegendő tudományos ismeretei ahhoz, hogy átlássa, hogy a jóslás, mint olyan, miért nem lehetséges.

2022. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki valóban ilyenekkel foglalkozik az inkább egy spirituális önismeret, mintsem jövendőmondás. Csak hát ugye kereslet kínálat..
2022. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, amiről azt gondolja, a jósoltató elhisz, kíván, szeretne.
2022. jún. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!