Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Segítség! Mikor lesz gyerekem?

Segítség! Mikor lesz gyerekem?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki segíteni? Meg tudnátok jósolni mikor lesz már gyerekem, mert nagyon nem akar összejönni!
2010. szept. 21. 17:16
1 2
 11/20 anonim válasza:

Már bocs,de én jártam jósnál,hasonló okokból.Az előző válaszokhoz hozzászólva....

Szkeptikusan álltam a dologhoz,de kíváncsi is voltam.

Sajnos 15évig nem lett babám,és ez a hölgy azt mondta nekem,hogy lesz hamarosan,és nem fogom elhinni,mert már annyira nem bíztam benn.És igaza lett,váratlanul mégis teherbe estem..Nagyon örültem neki.A hölgy a lelkemre kötötte,hogy ha így lesz menjek vissza hozzá,de én nem mertem...

2010. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát ált én is hiszek az ilyesmiben,nekem tavaly szeptemberben jósolták azt h kb 1 év múlva ha nagyon ügyes vagyok,de azóta már más barátom van kb 1 hónapja,és nem hiszem h nagyon örülne ha mindjárt le is babáznék:D úgy hogy nem tudom igazából hogy mit higgyek....:)
2010. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Csak általam lehet!!!!!!!!
2010. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
A jóslásban nemjó hinni .Hülyeség átverés az egész és pénzkidobás. Nővéremenek nem jön semmi se össze ő is így va n pedig már 26 éves. Ha van férjed és akarjátok közösen akkor biztos lesz gyereketek
2010. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát ,ha akarod találkozhatunk és megjósolom, rá 9 hónapra lesz gyermeked. :DDD
2010. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
hát én megjósolom hogy legalább 9 hónap mulva. de nem látom jól a kártyát ugyhogy lehet hogy kicsit később. Hívj fel 9 hónap mulva
2010. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy összejöjjön!
2010. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az OKOS válaszokat!!!!

Remélem aki ilyen segítőkész volt az is ebbe a cipőbe jár vagy fog járni!!!

2010. okt. 7. 10:42
 19/20 anonim ***** válasza:
70%

Valami olyasmit jósoltam, hogy előtte meg kell bizonyos dolgokat valósítani, célokat, amiket kitűztél magad elé, gondolom még régebben, és ne akard görcsösen a babát, mert Ő jönni fog, ha itt az ideje.

Nem értem teljesen a kártya üzenetét...mit dolgozol, mivel foglalkozol? Talán így könnyebb rájönni hogy mit kell megvalósítanod még a baba előtt...

2010. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
60%
Ha még aktuális írj privit.
2010. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!