Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért álmodok halottal? Több...

Miért álmodok halottal? Több lent!

Figyelt kérdés

Az iskolás egyik osztálytársam meghalt

(Réges régen járni akart velem)


A multkor szexuális dolgot álmodtam vele…(sosem történt ilyen)

Most pedig egy iskolai napról, hogy járunk…(ilyen sem volt valójában sosem)


Miért lehetnek ezek az álmok?

Miért álmodok egy halottal?

Ha üzenni akarna nekem, a halott papómmal miért nem álmodok?


2022. júl. 18. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Mégha tudatosan nem is, de különleges kapcsolatod volt az elhunytal. Pihentesd meg az elméd amikor egyedül vagy. Gondolj a jó dolgokra amik vele kapcsolatban történtek.Kédpzeld el, ahogy előtted áll.Bocsásd meg, ha ártott neked valaha is, vagy megbántott.Ha te tettél vele ilyet kérd bocsásson meg.Mond meg neki nincs mitől félni és tovább léphet. Kívánj neki jó utat és engedd el. Az emberek túlnyomó többsége nem tanult meg jól élni és így nem tudnak jól meghalni sem, így a tudat nem tud tovább lépni, csapong a köztes létben. Nem ismeri fel a halált, ragaszkodik, vágyakozik.

Az én hitem szerint legalábbis, de vesd próba alá. Vesztenivalód nincs, de lehet olyan dolgokat nyitsz fel magadban amiről eddig nem is tudtál.

Bízom benne hasznosnak találod.

Legyenek szép álmaid. :)

2022. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!