Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha halottal...

Mit jelent az ha halottal álmodok? (többi lent részletesen. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

26 éves vagyok. 13 éves koromban meghalt egy nagyon-nagyon jó fiú barátom. Én lány vagyok. Gyerek szerelemnek lehetett mondani ami köztünk volt. Még számomra mindig érthetetlen módon miért tette de felakasztotta magát, így halt meg. Nagyon sokat voltunk együtt, de úgymond nem "jártunk". Nagyon sokáig álmodtam vele különböző dolgokat. Mostanába már nem annyira hiszen 13 év telt el azóta de most megint vele álmodtam.(előtte kb fél éve). Nemrég született egy kislányom aki most már 6 hetes.Nemtudom hogy kapcsolódik e hozzá de leírom. Most az volt az álmomban hogy ültünk egy ovális üveg asztalnál én és az anyukája meg még egy páran. Volt ott egy hölgy aki közölte velünk hogy Feri nem halt meg nemsokára láthatjuk újra. Bőgtünk nagyon és én az anyukája vállán. Aztán voltunk egy nagy stadion szerű helyen és a lelátón ültünk. de teli volt a lelátó. Én az anyukája mellett ültem és a testvére mellet. Nem jelent meg vagyis nem láttuk de éreztük hogy ott van és hogy beszél hozzánk. Azt már nem tudom mit mondott.

Szerintetek ez mit jelenthet.

Vagy esetleg tudtok nekem olyan embert ajánlani aki ezt megtudná fejteni? Nagyon jó lenne.

Úgy érzem hogy még a mai napig nem tudtam elengedni pedig már 13 év telt el.

Szoktam kimenni a temetőbe is.

Köszönöm a válaszokat.


2015. máj. 12. 12:56
 1/2 sad_boy_ válasza:

Meg is válaszoltad a saját kérdésed.

Azért álmodsz vele, mert hiányzik, ennyi.

Tessék ezt hallgasd meg.

[link]

2015. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen szomorút álmodnod?:(
2015. máj. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!