Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen gyakran érdemes josolta...

Milyen gyakran érdemes josoltatni? Nekem volt úgy,H szinte hetente josoltattam, beteges. Szóval milyen gyakran szokott /érdemes,aki hisz benne?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha...
2022. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetente josoltatsz es nem jon be es ezert ujra es ujra elmesz / fizetsz ujabb hazugsagokert, akkor menthetetlen vagy.
2022. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem,jósnő mondta, H bekövetkezik 1 v 2 hét múlva X dolog az életemben. Ezidő alatt semmi pozitív nem történt,ami okot adott volna bizakodásra,ezert kérdeztem újra, mit lát, O nyugtatott, H hamarosan 1-2 héten belül.
2022. júl. 22. 10:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizecc hazukságér ne menny jósoló hoz
2022. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, pont errol beszelek: josoltattal, nem jott be, visszamentel ugyanoda ujra josoltatni es ugyanugy nem jott be. De te azert visszamesz harmadszor is.


Tragedia ami az oktatassal tortent az elmult evtizedekben. Es ha belegondolok hogy majd egyszer a te szavazatod is annyit fog erni, mint egy muvelt embere, akkor szomorodok csak el igazan.

2022. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap is jósoltathatsz, ha gyorsan meg akarsz válni a pénzedtől.
2022. júl. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Örülök, hogy ebben a nehez helyzetben is van egyeseknek pénze josoltatni. Ennyi erővel kutba is dobálhatnád.
2022. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek !
2022. júl. 22. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

A jósnőnél legközelebb nézz körül, saccoljad meg életszinvonalát.

Ha elég alacsonynak látod és segíteni akarsz rajta, jósoltass nála naponta.

2022. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!