Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek Nostradamus joslataiban?

Hisztek Nostradamus joslataiban?

Figyelt kérdés
Pl a harmadik világháborúrol szóló jóslat miszerint keletről érkezik a harmadik antikrisztus. Akar lehet ez a mostani helyzet ami Ukrajnában zajlik.

2022. szept. 28. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem .

Olyan sok jóslata volt, hogy az lenne a csoda, ha a valamelyiket nem tudnánk a mai világra fogni.

2022. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
Nem.
2022. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az eredeti jóslatait nem is lehet elolvasni, legfeljebb kiadott könyvben, de a neten kétlem.

Most, hogy meghalt II Erzsébet, tele volt vele a net, hogy Nostradamus megjövendölte erre az évre. Kíváncsiságból rákerestem az újévi cikkekre, abban érdekes módon nem írtak ilyesmit. Mintha ezt azután jövendölte volna meg, hogy megtörtént🤔

2022. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3 as ugyan ezt tettem a világháborús joslatoknalbes ott 2016 bol is találtam olyat hogy 22 kora tavaszán hatalmas európai háború kezdődik és ebből lesz a harmadik vh
2022. szept. 28. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Linket tudsz adni? Én 2016ból csak olyat találtam, ami 2016ra jósolja a világ háborút.

"

A francia reneszánsz neves alakjának talán ez a legkétségbeejtőbb ígérete: leszögezte, hogy 2016-ban kitör a harmadik világháború, ami nem kevesebb, mint 27 évig fog tartani, és kezdetét egy hatalmas üstökös megjelenése fogja jelezni."

Úgy néz ki, ez pl nem jött be.

2022. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Eddig kb. tucatnyi be nem következő világháborút jósolt meg.

Majd minden évre egyet.

2022. szept. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bálvány ***** válasza:
0%
#5 #6 Az Ukrajnai háború szerintem 2014-ben kezdődött, mert akkor szállták meg az Oroszok a Krímet. Arrafelé folyamatosan dúltak azóta a harcok. Na most ha ezzel sok mai okostojás sincs tisztában, akkor miért várják el, hogy egy 500 évvel ezelőtt élt jós évre pontosan előre lássa a háború kitörését? Te még az év elején sem láttad előre, pedig már 8 éve tart.
2022. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bálvány ***** válasza:
0%
Másrészt a jóslatok képletesen lettek leírva és nem úgy mint az M1 híradó propagandája. Nostredamus sajnos nem tudott ilyen fogalmakba gondolkodni, hogy Ukrajna, EU, gázvezeték. Leírta, ahogy tudta, akkor nyelvezeten. Az utókor feladata értelmezni. A mai TIKTOKon nevelkedett funkcionális analfabétáknak nehéz. Egy-két tudós ember (Mario Reading) azonban már sok évvel ezelőtt kiolvasta belőle a királynő 2022-es halálát és könyvbe le is írta. Szakmai hitelességét tette rá.
2022. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek ebbe. Érdekes módon mindig egy világméretű esemény bekövetkezése után hozzák fel hogy na ezt is megjósolta és azért mert nagyon sokan elhiszik, van némi értéke.
2022. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2022. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!