Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit gondoltok arról hogy a...

Mit gondoltok arról hogy a jóslásokat az ember tudja befolyásolni azok csak útmutatók lehetnek?

Figyelt kérdés

nem kell hogy 100 % ig az legyen amit mondanak .

Mindig több út van a döntés a te kezedben van!

Tapasztalatok?

Azért kérdezem mert nagyon rosszakat jósoltak sajnos.

már megbántam.... hogy bele kezdtem .d ha esetleg ezzel ki kerülhetem a rossz dolgokat lehet megérte.


2010. szept. 30. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nyugi jóslás nem létezik, csak szemfényvesztés. Te szimplán hiszékenyebb vagy az átlag embernél, meg némileg gyengébbek a mentális képességeid.
2010. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak szar paszban vagyok emiatt sebezhető és hiszékeny mert vágyom valami után ami évek óta nem sikerül.. ( baba )
2010. szept. 30. 11:27
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Hogyne, hogy kikerülheted. Én sokszor voltam már (hiteles, jósolni tudó) jósnál. Ezt onnét tudom, mert konkrétan az egész múltamat aprólékosan ecsetelte, na az ilyen személy már tud jósolni.


A jósnak egyértelműen tilos tennie: hazudni, halált megjósolni, önérdekből befolyásolni, lehúzó-rossz érzetű jóslatot adnia.


Mindig emelni kell a jósoltatót. A jóslás eredeti célja nem pénz csinálás hanem az embereket lelkiismeretesen az önismeret útjára visszavezetni. Mikor temérdek negatív infót kapsz a jövőre nézve azt is lehet korrigálni, hacsak nem karmikusan biztos. (ilyet egyébként nem szabadna elmondania a jósnak, csak nagyon indokolt esetben.)


A sok rosszban az a jó ha megadja a kulcsokat is, hogy hogyan tudsz változtatni, miben ÉRDEMES változnod a helyzet jó irányba való elmozdítása érdekében.


Ma már minden bokorban terem jós és 100ból jó ha 5 tud jósolni(!)

JÓSNAK SZÜLETNI KELL.


Feladata az ember fejlődésének megsegítése önismeret útján, jövő felvázolása etikus kereteken belül. Nagyon fontos!-a múlt részletes elmagyarázása az ok-okozati törvény alapján így megértetve a jósoltatóval élete miértjeit.


Nincs baj, ne félj kellő tudással nem rendelkező "jósnak" falsch jóslatát ne teljesítsd be. Ezt nevezzük beteljesítő jóslatnak....pedig hát jósolni sem tud...

2010. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Akkor hallgatok majd a megérzéseimre és azért csak nagyon minimálisan figyelek arra amit mondtak...

Én is így tudtam... hogy minden megváltoztatható---

2010. szept. 30. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél írjál privátba üzenetet, mi volt "ezzel a jóssal" és segítek.
2010. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Minél több pénzt adsz annál szebb jövőt várhatsz.
2010. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

A kérdésed tökéletesen helytállók.

Már maga a jóslás is befolyásolható dolog, az eredmény pedig egy lehetséges jövőt mutat.

2010. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Simone88 válasza:
16%
Elvileg a jövődet te irányítod. Amit megjósolnak csak eltolni lehet, de előbb vagy utóbb bekövetkezik.
2010. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

a jövőmet én irányítom, való igaz, elmentem jósoltatni, mert már nem tudtam hova tart az életem és hogy mire számíthatok még. Egy elismert hölgyhöz mentem. Ő általában nem mond rosszat csak azt hogy mire kell vigyázni, mi várható. Pl a nagymamámra azt mondta, h vigyázni kell rá luca napja körül, megcsúszás, esés....én fel fogom hívni előtte és megmondom, h legyen óvatos!.....

Én úgy gondolom h a rossz sem feltétlen rossz ha előre tudod. Ha elmentem volna egy pár éve és megmondta volna férjemről, h nem hozzám való, akkor pillanatnyilag rossz lett volna, de megelőzhettem volna a nagyobb csalódást, ha felnyitja a szemem!

2010. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
érdekes a szeptember 11 terror támadást senki sem jelezte,pedig sztár lehetett volna,ha megtudták volna elözni a bajt..
2010. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!