Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A lakhelyetek közelében...

A lakhelyetek közelében ismertek olyat, aki boszorkány, furcsa ember és zárkózott?

Figyelt kérdés

Gondolom hogy a boszorkányok, inkább a községekben lakni és az emberek tartanak tőle, teljesen kizárják.

Ha valaki tud ilyen titkozatos személyről, mesélne valamit róla, valami ilyesztőt.-)


2010. nov. 4. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Sok olyan ember van,akit mások furcsának tartanak. Zárkózott pedig még több. De egyikük sem boszorkány,mert boszorkányok nincsenek. Ezt már Könyves Kálmán is megmondta!

Száz évvel ezelőütt a tudatlan tanyasi emberek hittek a szellemekben és a boszorkányokban. A háború után megkérdeztem egy idős rokon nénit,hogy ma miért nincsenek boszorkányok és szellemek,ha a háború előtt voltak? A válasza az volt,hogy azért nincsenek,mert már nem hisznek bennük az emberek. Ilyen egyszerű az egész.

Vidéken lakom,sok tanyasit is ismerek,de felénk senki nem hisz sem s szellemekben,sem a boszorkányokban,rontásban stb. Ez csak a primitív emberek szokása.

2010. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak általánosan kérdeztem-)
2010. nov. 4. 21:43
 3/6 anonim válasza:
100%
Egyszer a közelemben találkoztam egy középkorú férfival. Rozmárbajsza volt, zsíros haja, libafos színű szeme, és átlagnál kicsivel alacsonyabb volt. Rámhörgött, ekkor én megijedtem, de rájöttem, hogy csak a dimenziókapuján akar átvezetni. Besétáltam és flasheltem...de egy kis idő eltelte után kiküldött. Ekkor begurultam és hozzávágtam egy mosógépdobot és egy kuktát. Kidobott a dimenziókapujából. Ezután nekiküldtem egy bakkecskét ami felöklelte és eloszlatta minden mentális energiáját. Azóta nem láttam.
2010. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaaj legyetek már komolyak, légyszi!
2010. nov. 5. 12:19
 5/6 anonim válasza:
Képzeld el az egyik szomszédomat láttam tegnap éjszaka egy seprűvel elmenni majd következő éjszaka kifigyeltem, hogy történik e valami érdekes képzeld maga Harry Potter ment el személyesen hozzá majd annyira kíváncsi lettem arra, hogy mi történik, hogy követtem őket egyenesen a tiltott rengetegbe mentek. Másnap éjszaka láttam, hogy egy egeret nyúzott meg aztán lenyelte. Majd következő éjjel macskává változott és úgy tört be az egyik szomszédba. De csak én tudtam erről. Következő éjjel vámpírrá változott és kiszívta egy öregasszony vérét azóta nem tudom m történt mert elköltöztem onnan. Ugye elhiszed?
2014. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én láttam egyszer egy kis alacsony sötétbarna hajú pókerarcú merev mosolytalan arcú csajt aki azt hitte magáról szerintem hogy ő nyilvánvalóan gyönyörű. Jött velem szemben, és talán úgy gondolta hogy hogy képzelem hogy túl jól nézek ki az Ő környezetében, mert olyan szemeket meresztett rám, hogy azt hittem olyan nincs is. Bámult rám és sütött a gonosz butaság a tekintetéből, rezzenéstelen tekintettel, végig bámult ahogy elment mellettem. Csodálkoztam hogy ez mi, aztán gondoltam oké, ezek szerint vannak ilyen sötét libák, most már ezt is tudjuk. Forduljanak föl :)
2019. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!