Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az online kártyajóslás pont...

Az online kártyajóslás pont olyan,mintha élőben húznám a lapokat?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen oldalak,ahol ugye csak rákattintok a pakliból (pl:tarot) a kártyákra és akkor kiadja az elemzést.
2023. márc. 23. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hinnék az ilyesmiben azt mondanám csak élőben müxik mert monitoron keresztül elveszik a mágia.
2023. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy sincs sok értelme, de online még kevesebb van. Fizetni ne fizess, de ha neked jó akkor kattingass, bar szerintem random lesz minden
2023. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Grimfox ***** válasza:
93%
Szerintem kevésbé jó, mert a virtuális lapokat (szerintem) csak látszólag teríti ki a gép, a valóságban a kattintáskor randomizálja a lapot. Amikor fizikailag ki vannak terítve a lapok, ott tényleg a te döntéseden múlik, melyik lapot húzod, mert a kiterítés pillanatában determinált a lapok helye.
2023. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem hittem benne, de olyanokat húztam,hogy az állam leesett:D Egy szerelmi kártyát próbáltam. Úgy voltam vele,hogy na,online kártyahúzás,mutasd mit tudsz,úgyis vmi hülyeség biztos. Először a férjemre gondoltam,akivel évtizedek óta együtt vagyunk. Kijött,hogy "Karmikus kapcsolat". Erre azt gondoltam,oké, tuti az összes kártyalap ilyen pozitív, nézzünk még egyet. Egy régi szerelmemre koncentráltam,akivel nem jöttem össze,plátói volt. Erre kihúztam,hogy elengedés-nincs jövője a kapcsolatnak. Ezután mondom, ilyen nincs,ez tuti véletlen volt, húzok még egyet. Ugyanerre a plátói szerelmemre gondoltam. Megint UGYANAZT a lapot húztam a kb 40 darabból,hogy nincs jövője a kapcsolatnak! Ezután már nem gondoltam semmire,elkezdtem random minden lapot felfordítani, de egyszer sem húztam még egyszer a karmikus kaapcsolatot,sem ezt az elengedéseset sem...
2023. márc. 23. 20:45
 5/7 Laylah ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatom szerint nem működik, néha bele lehet trafálni, de hosszú távon nem megbízható. Egyébként a kártyavetésben semmi mágia nincs, inkább az álomfejtéshez lehetne hasonlítani, ugyanúgy szimbólumokon, archetípusokon alapul, amiket meg kell tanulni értelmezni és összeolvasni. Olvasás, tanulás, és rengeteg gyakorlás kell hozzá, meg némi érzék, hogy mikor melyik szimbólum kerül előtérbe.
2023. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen, pontosan ugyanolyan csalás.
2023. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Felejcs el, nem müködik! Inkább személyessen keressél egy profi kártyavetőt!
2023. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!