Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogyan ért valaki a jósláshoz?...

Hogyan ért valaki a jósláshoz? Hogyan lát dolgokat?

Figyelt kérdés

Most nem csak a kártyás jóslásra gondolok, hanem amikor érintkezik a testeddel, rádnéz, rád hangolódik. Voltam egy jósnál, aki rengeteg dolgot megmondott, pedig úgy mentem oda, hogy na tuti ez is valami lökött. (Barátnőm rangatott el)

Egyből az elején kezet fogtunk. Megmondta a vércsoportom, az anyukámét is. Megmondta a halott nagymamám nevét. Illetve, hogy szomorú, amiért keveset gondolok rá. Az erdőbe küldött sokat sétálni , mivel onnan tudok feltöltődni, ott van az őrangyalom? Különben ez a része is igaz, hogy ahányszor a természetben járok felvagyok dobva. Nem férne ki mennyi mindent elmondott még ezen kívül magától is, illetve kártyával az aktuális dolgainkról, de meglepett. Szeretném érteni hogy lehet ez?



2023. máj. 8. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van látnok ismerősöm. A rendőrség is dolgozik vele rendszeresen, mert pl. eltűnt embereket meg tud találni.
2023. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Tudi333 ***** válasza:
34%
Hát ez a spirituális tudás. Most találkoztál vele. Ahogy fentebb irjàk akasha vagy kollektív tudat. Abban minden benne van, ki milyen szinten fér hozzá. Ha konkrét kérdésed tedd fel vagy privátban is írhatsz!
2023. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

"Hogyan ért valaki a jósláshoz? Hogyan lát dolgokat?"


Sehogy, ahhoz értenek hogy hogyan keltsék azt a tévhitet hogy elhidd hogy tényleg valami természetfeletti képességük van. Nagyon sok ember annyira primitív hogy szinte nem is bobyolult elhitetni velük.

2023. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
Allan Kardec Genesis c. könyvének 16. fejezete tárgyalja a jövőbelátás elméletet.
2023. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%

Vannak emberek akik jól informálódnak ,ès a tudatalattiuk összerakja kb mi fog törtènni. Persze ez olyasmi kèpessèg lehet mint aki fejbe kèpes milliós nagyságrendben számolni.

Pl Nostredámus lehetett ilyen ,vagy igen kevesek.


Sajnos csak utólag derül ki bejött e a sugallat.


Erre alapozva viszont rengetegvcsaló van aki jósnak adja ki magát hogy ebből anyagi hasznot húzzon.

2023. máj. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én elején csak érzékelni próbáltam, majd médiumként 3. szemmel látom felvillanni a kártyákat és rendszeresen jóslok is.


34/F

2023. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!