Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit hoz 2 tokhalas telihold?

Mit hoz 2 tokhalas telihold?

Figyelt kérdés
Az indiánok az augusztusi teliholdat tokhal-teliholdnak hívják, mert a tokhal felkavarja az iszapot és augusztusban szoktak nagy kavarások lenni. Az idén 2 augusztusi telihold lesz.

2023. aug. 1. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon nagy kavarásokat?
2023. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Twitteren ezért már megköveztek volna a woke kislányok, hogy elveszed a kultúrájukat.
2023. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
#2: ??
2023. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

#3 Ja, oké, bocs, elfelejtettem, hogy ez a kategória is tele van beteg kis libsi PC hópihékkel meg woke kislányokkal.

Elnézést, akkor módosítom: Ejnye-bejnye, kérdező, hogy lehetsz ilyen gonosz, fehér, hetero férfi, hogy indiánokról kérdezel? Égjél a pokol tüzén, a többi fehér, hetero férfival együtt.

Remélem így már megfelel a válaszom az itteni elvásároknak. :)

2023. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
#4: ???
2023. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Istenem, csúcs ami ebben a kategóriában működik!


Na és most megpróbálok válaszolni a kérdésre:

Nem tudom mit hoznak az augusztusi teliholdak, hiszen nincs jós tehetségem.

Ami a 'nagy kavarásokat' illeti, szerintem csak a kérdező felfokozott, kérdés kiírási kényszeréből fakad:

Huhh, kérdezzünk valamit, lehetőleg olyat, amiről a nagy többség nem is hallott!

Nincs ezzel gond, amíg nem vesszük komolyan.

Szerintem az indiánok egyszerűen csak a sok-sok éves tapasztalatuk alapján nevezték el így az augusztusi teliholdat. Nyilván ilyenkor bőven halászták a tokhalat, gondolom ebben az időszakban könnyebben kifoghatók voltak.

2023. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Grimfox ***** válasza:
62%
A tok Észak-Amerikában tengeri hal, és csak ívni jár fel a folyókba. Néha áttelel ívás előtt. Mondjuk ott is több tokfaj él, nem tudom melyiknek mikor van az ívási időszaka.
2023. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az eszed tokját hozza!
2023. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mint szokásos, megint azok nem bírnak az exhibicionizmusukkal, akik se a halbiológiahoz, se a az indián folklórhoz, se a jósláshoz, de még az asztrológiához se értenek. Vagy inkább semmihez. De azért írogatnak, mert azt muszáj. Igaz semmi hasznosat nem tudnak, de írni kell, ugye.

Orvosi eset itt jópár.

2023. aug. 1. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:

#9

Mondja ezt az, aki a teliholdrol akar kérdezősködni, hogy 'mit hoz'.

2023. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!