Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet-e tölteni a kristályokat...

Nikichan:3 kérdése:

Lehet-e tölteni a kristályokat telihold idején, ha el van felhősödve?

Figyelt kérdés
Ugye ma telihold van, ilyenkor szoktam tölteni a kristályokat, viszont ma esik az eső és el van borulva. Ugyan azt a hatást érem el vele?

2023. ápr. 6. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Szerencséd van, ugyanis mivel húsvét előtt vagyunk, így a mostani telihold olyan, mint a vezeték nélküli töltés, nem zavarnak be a felhők.
2023. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
75%
Szerintem ezeknél a dolgoknál nem a Hold fénye a lényeg, hanem a hatás, amit maga az égitest a Földre gyakorol, mint pl. az apály-dagály. Szóval ilyen szempontból hatnia kell a kristályra is meg a hasonlókra (holdvíz meg ezek).
2023. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1. meg #2. nagyon nincs igazatok, mert pont a fény volna a lényeg.
2023. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
Kellene a fény is. Töltheted a Holddal kompatibilis kristályaidat ilyenkor, de nem lesz olyan jó, mint ha tiszta lenne az égbolt.
2023. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kíváncsiságból beraktam őket egyszer a műkörmös lámpám alá és nagyon bejött, azóta is úgy csinálom.
2023. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 scamdemic ***** válasza:
84%

„amit maga az égitest a Földre gyakorol”

És mi van, ha a Hold nem is égitest, hanem egy gigantikus űrhajó?

https://www.youtube.com/watch?v=LhLWa7r7gDA

2023. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3

Ha a fény a lényeg, akkor miért a visszaverődésből töltöd, és nem közvetlenül a Napból?

2023. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Grimfox ***** válasza:
A Hold felszíne elnyel bizonyos tartományokat a fényből(pl infra), és csak egy részét veri vissza. Ezért nem ugyanaz a napfény, és a holdfény.
2023. ápr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!