Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigánykártyában érdemes egy...

Cigánykártyában érdemes egy kérdést egy napon többször is feltenni? Vagy csak annak higyjünk amit elsőnek mutat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 00:04
 1/8 hosszúhajú ***** válasza:
35%
pedig én megtudom - nem tudom hogy kerülök a lovakhoz, de kártyát csak egyszer vetünk. az első a valódi. ha nem tiszta, esetleg lehet segédlapot húzni. de nincs új kérdés. egy kirakás 3-4 hónapra vonatkozik. de ha hosszútávú dolgok érdekelnek, akkor mivel változnak a körülmények lehet újra, sőt pl fél év után érdemes újra.
2023. aug. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%
Egyszer sem érdemes kirakni
2023. aug. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Ne higgy. A kártyák mögött lévő entitások nem emberek. Sokkal bölcsebbek, mint az felfogni képes lehetnél valaha is. Tanító testvéreid érintkeznek veled így, rád reagálva. Ez nem hit kérdése, hanem bölcsességé. Értékeld az eredményt, és tisztítsd magad.


Amúgy attól függ, mit kérdezel, de elég ritka, amikor egy alaposan megalkotott kérdés feltevése után, azt újra érdemes megkérdezni.

2023. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Egy lapot érdemes húzni, aztán ha nem vagy biztos benne, többször, bal kézzel. Tedd fel a kérdést és csendesedj el. Én inkább a Symbolon és a Rider-Waite tarotot ajánlanám.
2023. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig az elsô a hiteles! Fölösleges többször kèrdezni!
2023. szept. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Többször kérdezni felesleges, viszont többször húzni egy kérdésre lehet.
2023. szept. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
33%
2-es ekkora baromságot még nem hallottam
2023. szept. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bocsánat a kettes jól irja a hármasra gondoltan
2023. szept. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!