Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez talán egy üzenet ?

Ez talán egy üzenet ?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz helyzetbe vagyok. Szét mentünk a párommal és várom a közös gyerekeinket. Sajnos lessz apasági teszt is mert nem hisz nekem.

De a lényeg az egészben az hogy a TikTok folyamat fel dobál olyan jósos videókat amibe van igazság tehát rám vall. Viszont az is benne van hogy újra kezdés boldog élet. De most jelenleg haragszik és ismerkedik valakivel stb.

5evig voltunk együtt majd 2019 be szét mentünk mert több mindent szerettem volna lakás gyerek stb. És ő erre nem alt készen kidobott. Majd 21be össze jöttem egy sraccal aki 1ev után össze akart velem költözni gyereket akart majd a volt párom akitől most a baba érkezik visszatért az életembe! Többször is. Jelenthet ez is valamit? 2eve jósolt nekem egy nő ezzel kapcsolatba. Ha ez számít.


2023. szept. 2. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"volt párom akitől most a baba érkezik visszatért az életembe! Többször is. Jelenthet ez is valamit? "


Igen. Azt jelenti, hogy egy felelőtlen link alak, akitol meg kellene szabadulnod mielőbb. Örökké el fog hagyni, majd visszamászik hozzád, amig nem talál megint valaki mást.


A TikTok azért dobál fel jósolós videókat, mert az algirtmus érzékelte, hogy megnéztél egyet, és utána addig fog bombázni újabb és újabb videókkal, amíg meg nem nézel valami mást. Pl. keress rá egy síelős videóra, a harmadik sielős videó megnézése után már csak elvétve fogsz jósolós videókat kapni. Ha megnézel mellé egy kutyás videót, a sielős videókkal felváltva nézed őket, akkor a jósolós videók el fognak tűnni.


Ha segítségre van szükséged, akkor menj a családsegítőkhöz, ők akkor is fognak segíteni, ha egyedülálló vagy.

Ezt a patkányt meg felejtsd el, úgy ahogy van. Sose engedd vissza az életedbe, mert mindig csak játszani fog veled, te mindig csak kapcarongy leszel neki.

2023. szept. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
71%

Mióta jóslás létezik, olyan trükkösen van kitalálva, hogy bárki felfedezhessen benne valami "találót".

Átverés.

Régen falun az öregasszonyok hittek ilyenben, azóta hol élünk már...

2023. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Lehetséges!
2023. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!