Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire lehet hinni a jósláso...

Mennyire lehet hinni a jóslásokban?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem cca 7 jóst a gyermekáldásról. Ebből 6 azt mondta, hogy egeszségügyi okok miatt nem fog össze jönni és menjek el orvoshoz.

Mielőtt "jósoltattam" voltam orvosnál és az orvos azt mondta, hogy minden rendben van, lehet babám.


nov. 7. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Már próbáltál babát csinálni? mert akkor eldől
nov. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D-Mano ***** válasza:

És LETT IS babád??

Megfogant? Egészségesen megszülted?

nov. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semennyire sem lehet hinni.

Nekem egyszer valaki nem tudott fizetni egy szolgáltatásért, aki halottlátó és jósnő volt. Tudtam, hogy valóban nem gazdag a család, a férje dolgozott keményen, de tényleg nem voltak módos család. Mondtam neki, hogy cserébe jósoljon nekem. Nagyon hálás volt, és a következőket jósolta:

- hamarosan férjhez fogok menni (abban az évben váltam el, és csak idén, 23 év múlva házasodtam megint)

- nagyon vigyázzak a kislányomra, mert rossz társaságba fog keveredni, és akár még börtönbe is kerülhet (két lányom van, nem egy, és mindkettő egyetemet végzett, egyik készül a doktori diplomájára, és még egy gyorshajtásért sem voltak megbüntetve soha)

- én menjek nagyon gyakran nőgyógyászhoz, mert méhrákom vagy méhnyak-rákom lesz pár éven belül (ez volt 23 éve, de SEMMILYEN rákos elváltozás nem volt sehol, még egy árva anyajegyem se volt gyanús soha)

- mindig keményen fogok dolgozni, de sajnos sosem leszek igazán jólétben (nem akarok dicsekedni, de tehermentes házunk van, és mindkét lányomnak egy-egy tehermentes egyszobás lakása van, mindhármunknak van egy-egy VW-je, és van valamennyi megtakaritasom is van a nyugdijas évekre)


Szóval hála az égnek, semennyire sem lehet hinni a jóslásoknak.

Egyetlen kivétel van, ha nő vagy, és a 9. hónapban "mindenórás", és a jóslófájásokat érzed. Na, azoknak hihetsz. A jóslófájás az igazat vetíti előre, szülni fogsz. :)

nov. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!