Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Baranya megyében tudtok olyan...

Baranya megyében tudtok olyan jósnőt, aki tényleg megbízható és nem csak hablaty a dumája? Mennyibe kerül egy ilyen alkalom? Hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy ilyen alkalom? Hogy működik ez a dolog?
2010. okt. 20. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Már bocsáss meg,de ilyen a világon nincs.A jóslás nem tudomány,a naív vagy kétségbeesett embereket használják ki,HABLATY dumával.Egyszerűbb így pénzhez jutni,mintha 3 műszakba kellene járni dolgozni nem? Mindenesetre nem hülyék,sokan vevők a hablatyra.
2010. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam, hogy van-e egyáltalán olyan, hogy megbízható. Nem tudom, hogy higgyek-e benne.
2010. okt. 20. 14:37
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Te komolyan nem látod hogy pld a TV-kben akik hazudoznak műveletlen ostoba ismerethiányos semmi emberek? A többi ugyanilyen!
2010. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Nemcsak baranya megyében, de az egész világon nincs megbizható jósnő! Finoman fogalmazva!! Csaló szélhámos mind, aki a kétségbeesett, hiszékeny emberektől szedi el azt a pénzt, ami anélkül is kevés nekik :( Bocsi, hogy ezt irom, de asszem ezzel segithetünk neked a legjobban! Sok sikert az életbe és kivánom hogy jósnő nélkül is megoldódjanak a problémáid!
2010. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
első 3nak igaza van.
2010. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 hollófernyiges ***** válasza:
68%
Csak abban a jósnőben bízz meg amelyik betegre kereste magát a tőzsdén.
2010. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, hogy miért írnak jóslással kapcsolatos témakörbe azok, akik nem hisznek benne? Egyébként én sem hittem benne. Ugyanakkor van egy jó nevű jósnő, figyelj, kérdező: épp Baranyában! Már 10 éve sokat hallottam róla, és mivel én is baranyai vagyok, egyszer nem hagyott a kíváncsiság, elmentem hozzá. 6 ezer forintot kér, ezt tudtam előre és úgy döntöttem, ennyit megér, hogy magam döntsem el, kókler-e vagy sem. Igyekeztem mindent elkövetni, hogy még a külsőm alapján se tudjon tippelni a körülményeimre. Megkérdezte, mire vagyok kíváncsi, azt válaszoltam, hogy először csak azt szeretném, ha elmondaná, mit lát az életemben. Nos, nem talált el mindent, csak úgy 95%-ban. Nem általánosságban beszélt, hanem olyan konkrétumokat mondott, amit ilyen találati aránnyal közönséges ember ne tudott volna megtenni. Aztán rátalált egy problémámra, amit olyan pontossággal írt le, hogy borsózott a hátam. Ezt követően tettem fel a kérdést, amiért eredetileg érkeztem. Egy tervemről kérdeztem, hogy sikerülni fog-e. A kártya határozott válasza az volt, hogy nem, azt is elmondta, hogy miért. Mivel nagyon szerettem volna valóra váltani a tervem, kértem, hogy vessen újra kártyát és adjon tanácsot, hogy sikerülhetne mégis. A válasz az volt: tegyek le erről a tervemről, semmiképpen nem fog sikerülni. Én ezek után nem akartam hinni a jóslatnak és még nagyobb erővel folytattam a tervem megvalósítását. Az eredmény: tökéletes kudarc:-(((

Mondott még valamit a jósnő, egy komoly változást az életemben. De mivel ez nem egyedül rám vonatkozott, hanem a férjemmel kettőnkre, gondolt egyet a férjem, és elment ő is a jósnőhöz. Ő még szkeptikusabb volt, mint én. A kettőnk látogatása közt hónapok teletek el, semmi fogalma nem lehetett a jósnőnek arról, hogy mi összetartozunk, és engem bizonyára el is felejtett. Akkor esett le igazán az állunk, amikor neki is megjósolta az a bizonyos eseményt. Legnagyobb bánatunkra a bekövetkezése csak kb. 2 hónap múlva várható. Addig sajnos mindkettőnk oldalát fúrja a kíváncsiság:-(

Úgyhogy kedves kérdező, én tudok neked egy ilyen jósnőt ajánlani Baranyában. Írd meg ő megfelel-e, és elküldöm az elérhetőségét - de csakis privát e-mailben.

2010. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként 4-5 ezer forint körül mozog egy jóslás, úgy hallottam. Amúgy én se hiszek az ilyen sz*rokban.
2010. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Azt érdemes még hozzátennem, hogy mindent amit elmondott, úgy tette, hogy én meg sem szólaltam. Arra is figyelmeztetett, hogy még gesztusokkal se jelezzem, hogy igaz-e amit mond, mert azt fogom hinni, hogy az én kommunikációmra reagál azzal, amit mond. A tőzsdésnek írom, hogy nyugodt lehet, jóslással is elég jól keres!
2010. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Most már hiszek! Ha nem is a jósnőkben, de a nevükben irkáló felhajtókba :)
2010. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!