Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Angyali Jóslat. Tapasztalatok...

Firu kérdése:

Angyali Jóslat. Tapasztalatok az oldal jósnőjével?

Figyelt kérdés
Viktória - Viki a jósnő neve. Nem szeretnék ide nyilvánosan teljes nevet kiírni. Nagyon kedves és szimpatikus a hölgy. Az oldalon csak pozitív megerősítést olvastam róla. És első benyomásra valóban maga is egy angyalnak tűnik a hölgy de azért kíváncsi lennék van-e valakinek tapasztalata is vele? Köszönöm!

dec. 5. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy szimpatikus, még ugyanúgy lehet csaló. Amúgy "angyali jós" nincs, mert a Biblia tiltja a jóslást (5Mózes 18:10–15.)
dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményedet de tapasztalatokra lennék kíváncsi. A biblia pedig mindent tilt és egyben egy nagy hazugság is.
dec. 5. 17:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tilt mindent, csak ami ésszerűen is tiltásra érdemes. Gyilkosság, lopás stb. A varázslást, jóslást is jó okkal tiltja, nem azért hogy unalmas legyen az élet. Nem tudod milyen entitásoknak nyitsz kaput, még akkor sem, ha angyalnak vagy rokonnak adják ki magukat.
dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia! ha érdekel írj priviben, én ismerek valakit akinek a jóslatai NEKEM eddig nagyrészt bejöttek.
dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"A biblia pedig mindent tilt és egyben egy nagy hazugság is." - ezt honnan vetted?
dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megvan a saját véleménye mindenről. De maradjunk inkább az eredeti kérdésnél? Köszönöm szépen!
dec. 6. 05:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Felesleges jósnőhöz menned kérdező! Ezzel a rátarti, konok, arrogáns, "én jobban tudok mindent, és bárki bármit mond nekem van igazam", passzív-agresszív stílussal úgyis mondhat a jósnő akármit,le fogod hurrogni, hogy nem neki van igaza. 🙂
dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz utolsó. Egyáltalán nem ilyen a stílusom. Én elfogadom mindenki véleményét,csak annyit kértem,hogy a kérdésre szeretnék választ kapni és nem olyan véleményeket olvasni ami nem a konkrét kérdésre a felelet. Sajnálom,ha megbántottalak! Nem állt szándékomban. Köszönöm a megértést!
dec. 6. 08:03
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem tetszik. Önzőséget érzek belőle. Azt akarja, hogy használva, bővülve legyen, nem igazán számít, mekkora a valódi segítség.

Ahogy látom nála alap, hogy pénzt kér bizonyos szolgáltatásért. Nos ez se nem angyali, se nem normális sehogy sem. Az ilyen nem bölcs, és valóban eléggé üres, felszínességet érzek belőle, nem fénylő, mély bölcseletet, törődést.


Erősen javaslom elkerülni őt.

dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm a hozzászólásodat de ez még mindig nem tapasztalat csak egy vélemény.
dec. 6. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!