Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekelne valakit egy olyan...

Érdekelne valakit egy olyan videós facebook oldal, ahol videókban osztanák meg az emberek a spirituális és a paranormális tapasztalataikat?

Figyelt kérdés

Régebben sok weboldal, oldal, csoport volt, ahol ilyesmikről lehetett írni. De alig írtak, alig olvashattam, valamint elég hamar megszüntek ezek.

Facebookos oldal vagy csoport....Hát engem mindenhonnan letiltottak.

Azért mert túl sokat írtam és sokakat megrémísztett vagy csak szimplán irigykedés miatt eltávolítottak vagy a sok kötözködés miatt elmentem stb.


(sokan csak hazudozgattak és arra voltak csak vevők pl.: igazság szerint a spiritualitást és a para dolgokba mindíg mágiát kapcsoltak hozzá, ami rendben lenne, de azt vallották h így-úgy van mágiájuk, ők boszorkák)


Gyakszin látom, hogy itt normálisabbak vannak.

Mostanság elég sokan írnak a para dolgaikról. Sokan akarják h egymással irogassanak a tapasztalataikról.

Nem lenne jobb ha egy nagyobb csoport alakúlna ki?

Az irogatás sajnos több időt vesz igénybe és sokan nem is érnek rá olvasgatni. Ezért szerintem jobb lenne a videós megosztások.


TUDOK AJÁNLANI videókészítőket, hangtorzítókat.

tehát a videóban nem is kellene senkinek sem magát megmutatnia, sem a hangját még a facebookos profilját sem. nem is kellene az oldalra látogatni vagy feltölteni- ha valaki valóban nem akar nyílvánossá válni, mert ezek kényes témák.

megadnék egy e-mail címet és arra lehetne küldeni a videókat amikben elmondják az emberek a tapasztalataikat és én meg kiraknám.

egy kitalált profilnévvel pedig megosztanám.


pl.: mondjuk egy flinn92@gmail.hu címmel valaki az én megadott e-mail címemre elküld egy hangtorzítós videót amiben elmond egy paranormális élményt. Én meg megkérdezném, hogy hogyan tegyem fel a videót: esetleg flinn parajelensége. De akár az e-mail és a videó tulajdonosa is megadhatja a címet.


Szerintetek ez jó ötlet?


2020. nov. 6. 09:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet, de ez így túl körülményes.
2020. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Neked voltak/vannak tapasztalataid vagy csak érdekel a téma?
2020. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Sztem a youtube-on hozz létre egy csatornát e céllal.
2020. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Akinek tényleg volt ilyen, nem nagyon szeret róla beszélni másoknak. Szóval, nagy eséllyel trollok fognak kreálni szuper történeteket ezzel is nevetségessé téve azokat, akikkel valóban megtörtént ilyen.

De próba szerencse...

2020. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

velem nagyon sok para dolgok történtek.

hát pont a trollok kiszűrése érdekében küldetném el egy megadott e-mail címemre, hogy elöbb megnézem s eldöntöm h feltegyem vagy sem.

a youtube csatorna tényleg jobb ötlet, köszi.

2020. nov. 6. 11:38
 6/17 anonim válasza:
100%
Velem történt olyan amire nem találtam ésszerű magyarázatot és név nélkül szívesen megosztanam. Ha sikerülne olyan emberek csapatát osszehozni akik hisznek ezekben és nem nevetnek egyből vagy mondják, hogy kitaláció. Esetleg lehetne együtt gondolkozni, hátha még is van magyarázat arra mi történt.
2020. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Szerintem lehetne zárt Facebook csoport, ahol jelentkezesnel a kérdésekkel lehetne szűrni kit nem érdemes be engedni. És az adminnak elkuldeni a sztorikat, aki ha kérik, név nélkül közzé teszi..?
2020. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát volt már ilyen facebookom...nagyon nehéz volt kezelni.

hiába tiltottam le xy-t, ha más felhasználóval jelentkezett.

sőt volt h valaki a saját oldalamra valahogy úgy jött be mintha ő lenne az oldal kezelője. nem tudom h hogyan csinálta.

azthiszem mégis jobb a youtube csatorna. az is volt, de nem mentek fel stb.

akkor lesz a youtube csatorna és még gondolkozok h legyen facebook is.


mi legyen a cím, a név?

2020. nov. 6. 12:49
 9/17 A kérdező kommentje:

para mánia

para börze

para youccsú

para érdekességek

para élmények -bár sztem van

megmagyarázhatatlan élmények -bár ez meg hosszú s sztem van már

para élmények és okfejtések -bár ez is hosszú


ötleteitek?

2020. nov. 6. 13:03
 10/17 A kérdező kommentje:

videókészítők:

Movie Maker

Pinnacle VideoSpin

Clipchamp Create

[link] ez gif, mozgóképeket is lehet.


hangtorzító programok amik hangfelvétel alatt és még utánna is, és még videó után is lehet variálni. saját hangot is lehet velük készíteni, szerkeszteni.


DeskFX Audio Effect Processor


NCH Suite


Voxal Voice Changer ez a kedvencem. demon hang a legjobb, de abból csináltam sajátot. néhány hang nagyon torzít s nem lehet érteni a beszédet. de ha kicsit átalakítjuk, akkor már lehet.


sajnos nem hiszem h csinálnék youtube csatornát vagy facebook oldalt és csoportot. szerettem volna, de...hát nagyon úgy tűnik h le kell mondanom a netet és mást is mert kell a pénz. sajnos. nem akarok róla írni, elég h nagyon rossz.

szóval aki szeretne ilyesmiket csinálni az nyugodtan csinálja.szerintem más jobban tudná kezelni ezeket.


ha valaki csinálja, az lécci azért küldje el a linket, ha majd tudok akkor megnézném s én is feltennék dolgokat.

köszi.

2020. nov. 6. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!