Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Angyali Jóslat. Tapasztalatok...

Firu kérdése:

Angyali Jóslat. Tapasztalatok az oldal jósnőjével?

Figyelt kérdés
Viktória - Viki a jósnő neve. Nem szeretnék ide nyilvánosan teljes nevet kiírni. Nagyon kedves és szimpatikus a hölgy. Az oldalon csak pozitív megerősítést olvastam róla. És első benyomásra valóban maga is egy angyalnak tűnik a hölgy de azért kíváncsi lennék van-e valakinek tapasztalata is vele? Köszönöm!

dec. 5. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
😂😂😂
dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt a pénzt másra is költheted nyugodtan. Én voltam több jósnál is, kamu az egész. Nincs olyan ember aki látó, jós, csak aki annak mutatja magát. Nincsenek különleges képességek, illetve vannak, megérzések működnek, de ez nem gombnyomásra megy.
dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a kérdező maga az az angyali jósnő és itt keres becsapható áldozatokat.
dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most, hogy eltelt egy kis idő már én magam is tudok tapasztalatból véleményt írni. 9.hozzászólló - A véleményed a hölgyről pontosan tükrözi a valóságot! Senkinek nem ajánlom ezt a josnőt! Ha esetleg valakit korábban megbántottam bármelyik hozzászólásommal attól pedig bocsánatot kérek! Köszönöm a véleményeket!
febr. 14. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!