Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha valakinek rövid az élet...

Ha valakinek rövid az élet vonala, az mindenképpen rövid életre utal?

Figyelt kérdés
A kislányomnak (16 éves) elkeserítően rövid az élet vonala :( kb. a tenyere közepéig ér. Próbálok nem gondolni erre, de évek óta újra és újra eszembe jut. Van itt valaki, akinek szintén rövid és már legalább középkorú? Mire számítsak és mennyire kell az élet vonalat komolyan venni?
jan. 13. 22:44
 1/6 Grimfox ***** válasza:
100%
Emiatt nem kell aggódni. Az életvonal önmagában nem sokat jelent. Volt egy iskolai jóbarátom, akinek leért az életvonala a hüvelykujja tövéig, majdnem a csuklóvonalakig, mégis meghalt 27 évesen. Ugyanígy ismerek rövid életvonallal középkorú, és annál idősebb embereket. Minden esetre semmiképpen ne próbálj te, vagy bárki más jósolni a tenyeréből. Ha a vonalai alapján valami rosszat lát benne a jós, és ezt közli az alannyal, az alany akaratlanul is beteljesítheti a jóslatot. Ami jelen esetben lássuk be, nagyon nem lenne jó. A jóslás veszélyes, mert leszűkíti a lehetőségeket, ha hisznek benne. Egy bizonyos irányba kényszeríti az alany életét azáltal, hogy a tudomására hozza a jós, amit látott. Anélkül sokkal kisebb eséllyel kövtkezik be az, amit a jós látott.
jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én életvonalam se ér el a tenyerem közepéig és 52 éves vagyok jelentem. 🤔
jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Bocsáss meg, de te nem vagy normális!!!! Ne rongáld se a saját, de föleg ne a lányod életét befolyásolni ilyen fszságokkal!!! (Ha te ilyesmiben hiszel, lelked rajta. De ne mérgezd vele a lányod életét!)
jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem
jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj, de középkorúként hogy hihetsz abban hogy holmi vonalak a tenyéren meghatározzák hogy ki meddig fog élni?


Én is ilyen sopánkodó mindenen aggódó családba születtem bele, meg is lett az eredménye

jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat! Jó tudni, hogy mások is élnek így. “Kedves” hármas válaszoló! Egy szóval nem mondtam, hogy mérgezem ezzel a lányom életét, vagy hogy egy szót is szóltam neki a életvonaláról.. Egyébként meg akinek gyereke van, az nagyon jól tudja, hogy egy szülő mindig, szinte mindenért aggódik a gyerekéért a háttérben.
jan. 14. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!