Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek kislánynak jól...

Szerintetek kislánynak jól állhat a rövid haj, vagy legyen mindenképpen hosszú haja?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Jól állhat persze, de én a hosszabb hajat preferálom.

Milyen idős? Ő akar rövidet vagy te?

2019. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Én rövid haj parti vagyok, de csak ha a kislany akarja.
2019. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Attól függ, hogy milyen az arca.

A fülig vagy állig érő haj jó kompromisszum. Sokkal könnyebb kezelni, és kislányos, nem is cikizik az oviban. Nálunk ez lett a nyerő hossz, a lányom is ezt szereti.

2019. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha szeretné, akkor simán lehetne. Persze fodrászhoz vinném, és megbeszélnénk együtt, mi áll jól neki.
2019. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
50%

Milyen jellegű rövid hajra gondolsz

hány éves ?

2019. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem rövid hajból is vannak lányosak és jól állhat. És szerintem is azt kell figyelembe venni, hogy a gyerek mit szeretne. Ha rövidet, mert mondjuk anyának is az van és az különleges és vagány, az is teljesen jó, ha hosszút, mert a rövidben úgy érzi, nem elég királylány, akkor viszont kegyetlen levágatni, max. ne legyen fenékig érő és meg kell beszélni vele, hogy akkor akkor tűrje a fésülgetést és ne feküdjön a homokba :)
2019. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéld meg a kicsivel ő mit szeretne. Fodrász vagyok, a tapasztalatom az, hogy nagyon csinosak szoktak lenni rövid hajjal, de általában a szülők erőltetik, eszméletlen sírásoknak voltam fültanuja. A fodrászt meg jó hosszú ideig büntinek fogják érezni a gyerekek. A pixie frizurák nagyon csinik kislányokon, és szépen fel lehet dobni hajpánttal, csattokkal, színes kimosható zselével🙂
2019. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Ovis, kisiskolás koromban mindig rövidre vágatták a hajamat. Gyűlöltem. 2 lányom van, ha szeretnék a rövidet, levágatnám nekik. Hosszúhaj pártiak mindketten. 5 és 3 évesek, már el tudják dönteni milyen hajat szeretnének.
2019. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem mindig dús, derékig érő hajam volt, de úgy 10 éves koromig nagyon szerettem volna rövidebb, olyan kicsivel váll alá érőt, de otthon sosem engedték. Emlékszem, szomorú is voltam mindig a fodrász után, hogy csak 1-2 centit vágott belőle:(

Úgyhogy én elhatároztam, ha lesz lányom, olyan haja lesz, amilyet csak akar majd. És a kérdésedre válaszolva, jól állhat a rövid persze.

2019. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Most hátközépig ér a lányom haja. Ilyenre szeretném vágatni neki, oldalt és hátul géppel felnyírva:

https://www.youtube.com/watch?v=CJJeH0twy5w


9 éves a lányom. Alapvetően én szeretném, hogy levágassuk rövidre a haját, de beszéltem vele, és ő is benne lenne.

2019. júl. 10. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!