Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A josnő láthatja előre az...

A josnő láthatja előre az öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hete jósoltattam magamnak, megbizható nő, őszinte, segítőkész. Nem jött ki annyira rossz a jövőmmel kapcsolatban, de semmi jó sem. Azóta kezdem érezni, hogy ehhez nekem nem lesz erőm, tegnap este már bekészítettem egy nagyobb gyógyszeradagot, hogy hátha sikerül örökre elaludnom. A jósnő írt nekem a nyárról, a tavasz végéről. A kérdésem az az, hogy ők vajon láthajtják előre ha valaki úgy dönt inkább kiszáll az életből? Vagy nem leszek annyira bátor, hogy megöljem magam? Érdekelne nagyon, hogy ti mit gondoltok erről. Kértem tőle egyébként aura tisztítást, védelmet de azthiszem már későn. Nemtudom, hogy végig birom-e csinálni egyedül azt ami rám vár.

febr. 29. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem léteznek jósok. Aki ezt állítja magáról, egyszerű szélhámos.
febr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
48%

Jósok nincsenek, jóstudomány van.

Ez egy megtanulható tudás, hogyan lehet hülyíteni az embereket.

Amerikában vannak jóstanfolyamok is, ha valaki sikeresen elvégzi, illetve tehetsége is van hozzá, simán elhiteti veled, hogy ő lát a jövőbe. Közben csak trükk.

febr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
96%
Igen, de nem a jóslás miatt. Ha van emberismerete, észlelheti valakinek az állapotát. Van öngyilkossági szándékra utaló jelek, tünetek
febr. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

a jóslással kapcsolatban nem tudok mit mondani, de ha tényleg az a helyzet áll fent, hogy véget szeretnél vetni az életednek és erre lépéseket is teszel, kérlek hívd fel a kék vonalat (116-111)

nem vagy egyedül <3

febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as leírta. Annyit még hozzátennék, hogy az öngyilkosság teljesen tőled függ. Nem vár semmi, vagy elköveted, vagy nem. Ez nincs előre megírva a "Nagy Könyvben".
febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hétre előre látszik néha embereken, hogy meg fognak halni, néha betegség, néha baleset, néha öngyilkosság, de valamiért látszik az aurájukban, azt mondják.
febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Szia. Nagy baj, hogy jóshoz mentél. Ezzel áttörted azt a védőfalat magad körül, amivel a jóságos ISTEN minden embert körülvesz a gonosz démonok távoltartására. De még innen is van lehetőség jó és szép életre. Ha érdekel hogyan, jelezd, válaszolok.
márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es:Érdekelne, meg az is , hogy miert ezzel tortem volna at a vedofalat
márc. 1. 23:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a jósok kamuznak. Én is hittem benne korábban. Amikor párommal szakítottunk 2 éve, én is egy jóshoz fordultam, méghozzá ahhoz, aki állítólag az egyik legjobb az országban, tévében, médiában szerepel stb. Illetve az egyik barátnőm által történt ez, mert mondta, hogy neki mindig minden bejön amit mond. Én is kértem tőle jóslást tarotból, nyilván arra voltam kíváncsi, együtt leszünk-e még a párommal, mert én még mindig szerettem volna. A jósnő olyanokat mondott, hogy ő már erre semmi esélyt nem lát, meg ő úgy látja, hogy egy másik nő miatt hagyott el engem, engedjem el, stb.

Hát kérlek szépen, kb. 1 hónap múlva újra összejöttünk a párommal és kiderült (nem csak tőle, hanem más biztos forrásból is), hogy semmilyen harmadik fél nem volt a képben, csak besokallt egy bizonyos dolog miatt. Aztán sikerült megbeszélni. Azóta is együtt vagyunk és jól megvagyunk.

Tehát ennyit a "nagy" jósokról, akik mindent látnak előre. Nekem is rá kellett jönnöm, hogy csak pénzlehúzás volt az egész.

márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia kérdező. A jóságos ISTEN törvényeket adott az embereknek. Az egyik törvénycsoport tiltja az ezotériát, okkultizmust stb, amikbe a jóslás is tartozik. Ezek gyakorlása áttöri a jóságos ISTEN által alkotott védőfalat, és utat nyitnak a sátánhoz és a gonosz démonokhoz. Ide illesztek egy régebbi válaszomat hasonló kérdésre. 1) Úgy kell az ÚR JÉZUS KRISZTUSt keresni, - mert nem látható - hogy először szívből megszólítod, imádkozol hozzá. Az sem baj, ha nem hiszel benne. Akkor először azt kérd tőle, hogy adja meg neked, hogy hidd hogy Ő ISTEN Fia és hidd, hogy nem a falnak beszélsz, hogy ő hallja az imádságod. Mondd el neki, hogy azt olvastad , hogy Ő segíthet bajodban. Kérdd meg hogy segítsen, hogy megtaláld őt. 2) Kérdd Őt,hogy segítsen találni olyan helyet, ahol igazán, tisztán, hitelesen hirdetik, magyarázzák ISTENnek az emberekhez szóló beszédét, a Szentírást, a Bibliát. Aztán minél többször menj és hallgasd, mert neked is szól, nem vagy kirekesztve ISTEN és az ÚR JÉZUS KRISZTUS szeretetéből, segítő irgalmából. 3) Imádkozz, hogy ISTEN beszédét jó és egyenes szívvel hallgasd, és megtedd, amit mond neked, hogy ne legyél ellenkező szívedben. 4) Juss hozzá egy Szentíráshoz, Bibliához, és rendszeresen kezdd olvasni, és kérdd, hogy segítsen az ÚR megérteni. 5) Imádkozz, hogy adjon neked az ÚR idősebb hívő keresztyént, Tőle valót, aki segítségedre lesz. 6) Imádkozz az ÚRhoz, hogy hozza el neked azt az időt, amikor az Ő gyermeke leszel. Fogod tudni, mit tegyél, hogy meggyógyítsa a lelked, de az is lehet, hogy akkor már kérésed nélkül is meggyógyította. Ha ezeket akarod, álldjon meg téged ezekben az élő és igaz ISTEN. Még annyit, ha valahol elakadsz és segítség kellene, nekem is írhatsz, szívesen segítek.
márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!