Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A josnő láthatja előre az...

A josnő láthatja előre az öngyilkosságot?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hete jósoltattam magamnak, megbizható nő, őszinte, segítőkész. Nem jött ki annyira rossz a jövőmmel kapcsolatban, de semmi jó sem. Azóta kezdem érezni, hogy ehhez nekem nem lesz erőm, tegnap este már bekészítettem egy nagyobb gyógyszeradagot, hogy hátha sikerül örökre elaludnom. A jósnő írt nekem a nyárról, a tavasz végéről. A kérdésem az az, hogy ők vajon láthajtják előre ha valaki úgy dönt inkább kiszáll az életből? Vagy nem leszek annyira bátor, hogy megöljem magam? Érdekelne nagyon, hogy ti mit gondoltok erről. Kértem tőle egyébként aura tisztítást, védelmet de azthiszem már későn. Nemtudom, hogy végig birom-e csinálni egyedül azt ami rám vár.

febr. 29. 11:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
Halandó ember kizárt hogy meg tudja mondani a jövőt. Csaló az összes. Ha erre képes lenne nem gondolod hogy már rég milliárdos lenne? Pl lottó, tőzsde, kriptovaluta, ezekben ha látná előre a dolgokat..
márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Egyik ismerősöm kb 3-4 éve ment el jósoltatni magának- arra volt kíváncsi, hogy mikor lesz párkapcsolata. Elment egy faluba egy cigányasszonyhoz, aki azt mondta neki, hogy azon a nyáron egy kamionossal fog megismerkedni és ő lesz a párja.

Azóta sincs párkapcsolata,még nem ment arra a kamionos xd

márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Miért döntenél a mellett hogy kiszálnál?
márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!