Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik jóskártyát használjam?

Melyik jóskártyát használjam?

Figyelt kérdés
3féle(tarot,cigány és angyali)kártyám van és nem tudom,hogy mindhármat külön-külön milyenfajta,féle jóslásokhoz használjam.Ha valaki jártas a témában,az kérem segítsen!
2010. nov. 26. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
A háromból kettőt el kell dobnod, mert egyébként nem fog működni a jóslat. El kell döntened, hogy melyiket használod, és amellett kitartani egész életedben. Amit nem használsz a legjobb, ha teliholdkor elégeted egy ellenséged délre néző ablaka alatt. Többet sajnos nem segíthetek. Üdv
2010. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

tényleg csak 1et használj, amelyikkel jobban kijössz.

nekem volt cigány és tarot kártyám, ez utóbbi közelebb állt hozzám. az angyalkártyát nem ismerem, de a cigánykártya mindig megmásíthatatlan végzetszerű dolgokat jósol. a tarot pedig a benned rejlő lehetőségeket mutatja meg, amivel vagy élsz, vagy nem (meghagyja a döntés jogát).

nem hinném, hogy feltétlenül meg kell semmisíteni, amelyiket nem akarod megtartani. én pl. a cigánykártyámat olyannak ajándékoztam, akit érdekelt, és szerette volna megtanulni. mindennek helye van a világban, a tárgyaknak, a halottaknak és az élőlényeknek is. az az ember örült neki, jó helye lett nála.

ja, és ne te dönts,várd meg, míg valamelyik kártya kiválaszt téged. azt meg úgyis megérzed.

2010. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Tarotban éd az Angyalban bízok.


De inkább a Tarot.

2010. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A cigánykártya az inkább szerelmi kérdések és általános jóslásnál válik be,

A tarot kártya inkább útmutatásra szolgál

2010. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem értem, miért ne lehetne akár több kártyád is?! Hiszen más jellegű választ ad a tarot, és mást a cigánykártya, vagy az angyalkártya. Az tény, hogy egy idő után, h sokat kísérletezel, ki fog alakulni, hogy melyik a "kedvenced"; azaz melyik ad számodra megbízhatóbb válaszokat, melyiket tudod a legkönnyebben értelmezni, stb.

Én például kifejezetten gyűjtöm is a szép kártyákat; de használni már jó ideje csak egyet szoktam rendszeresen. Én a Kazanlár Emil féle tarot kártya értelmezését tanultam, így az az állandó paklim, ami mindig velem van; de néha, bizonyos helyzetekben én is húzok pl. angyalt.


Remélem, hogy tudtam segíteni,.

Szép napot neked!


ParlanDo

2010. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2010. dec. 6. 15:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszály elégetned, hisz egy csomó jós van akinek több kártyája is van. A lényeg, hogy külön dobozba legyenek!!! És egszerre csak 1-et használj!
2010. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!