Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontrollt hogyan használ...

Az agykontrollt hogyan használjam?

Figyelt kérdés

Használhatom az agykontrollt arra, hogy a jövőben valami esemény bekövetkezzen? És ha igen akkor pontosan hogyan csináljam? Mit mondogassak magamba? Hogy menjek le alfába anélkül, hogy ne aludjak el? Hallgassak valami zenét közben? Mire jó még az agykontroll? A tanulást is segíti?

Légyszi segítsetek, mert tanfolyamra nem tudok beiratkozni, mert felvidéki vagyok és itt nincsenek ilyenek magyar nyelven.

Hálás lennék.


2011. júl. 5. 16:31
 1/7 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el az agykontrollt, mert nem jó. Én nem ajánlanám senkinek. Inkább próbálkozz autogén tréninggel, az hatékony, egyszerű, és megbízható. De tényleg.
2011. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy, mert nem létezik
2011. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jövőbeli eseményeket akarsz bevonzani, akkor a vonzás törvényét (Titok) alkalmazd, ne az agykontrollt. Nekem nagyon működik :)


Keress rá Google-ben és használd!

2011. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A vonzás törvényéről én is olvastam, filmben is láttam. Hülyeségnek gondoltam, addig amíg ki nem próbáltam. Még mindig nem hiszem el, hogy működik. Persze lehet véletlen egybeesés is...sok véletlen egybeesés. De nem hiszek a véletlenekben. Érdemes utána olvasni vagy megnézni. :)
2011. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jajj a Titkot én is láttam. Hát szerintem ez igen nagy hülyeség. Én gondolhatok bármire megállás nélkül,készíthetek hálakövet,kívánságlistát az nekem akkor sem vált be. Sőt rátett egy lapáttal az életemre :D
2011. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
19:50! Az írásodból látszik hogy nem hiszel benne.Az egy dolog hogy hú kipróbálom már csak a heccért is és lehet hogy tényleg sokat gondoltál valamire de nem hitted el hogy megtörténhet és hiába mondogattad magadba igazán mélyen nem hitted el és kételkedtél benne.( szerintem)
2011. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztozom az előttem szólóval! Nem elég megfogni azt a fegyvert... nem mindegy hogy melyik végét fogod. Pont az a lényege hogy oda kell figyelni.
2011. júl. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!