Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztánlátó jós vagyok....

Tisztánlátó jós vagyok. Szeretném kipróbálni a képességeimet az internet szellemkapcsolatán keresztül is. Jó jós vagyok?

Figyelt kérdés
Írjátok le néhány kérdéseteket, melyekre a legjobb tudásom szerint igyekszek válaszolni. írjátok majd le, hogy jött be amit jósoltam
2010. dec. 11. 22:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/134 anonim ***** válasza:
100%

22:48,

"Ok. Akkor szeretném,ha jósolnál valamit nekem a holnapi nap várható eseményei közül,ami számodra is egyértelmű lehet.Mondjuk azért,mert majd bemondja a híradó."



A kérdező kommentje:

"a közlekedésben látok némi problémát, ami akár emberi áldozatokhoz is vezethet.

"Politikai gondokat, ellentéteket is látok a holnapi hírekben."



Köszönjük Kókler Úr, melyik nap az, amire ezek a kommersz és semmitmondóan sablonos üres megállapítások ne lennének igazak?


Akik jóslatot kérnek, járjatok nyitott szemmel, mert bármikor beköszönthet a szerencse, pozitív erőket érzek, de a gyümölcsükhöz meg kell küzdened, valaki, egy jó ismerősöd sokat gondolt rád az elmúlt időszakban, minden nap egy alma, az orvost távol tartja, ez az időszak kimondottan kedvez számodra a családdal töltött közös programokhoz!


Tessék, és mindehhez még jósnak sem kell hívom magam. :-)

2010. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/134 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Tisztánlátó! Szeretném megkérdezni, hogy látsz-e valamilyen fontos dolgot az egészségemmel kapcsolatban? (Családunkban viszonylag mindenki hosszú életű volt.)

Mivel azt írtad, szeretnéd kipróbálni magad, Édesanyámról kérdeznélek, de nem adok semmi egyéb támpontot, kérlek írd meg, ami "lejön" így is.

Köszönöm.

2010. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/134 anonim ***** válasza:
100%
En munkammal kapcsolatban szeretnelek kerdezni
2010. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/134 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az lenne a kérdésem: Hogy alakul a közel jövőben a szerelmi életem?


Válaszod előre is köszönöm.

2010. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/134 4k05 ***** válasza:
100%

Kedves Tisztánlátó!


Kérdésem a következő: Mit tervezek a mai napra, és miért?


A választ előre is köszönöm!


Tudom hogy válaszolsz ;)

2010. dec. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/134 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok,hogy az én kérdéseimre rá tudsz érezni..

1. Kapok munkát? Ha igen mikor?

2. Hol fogok élni ezentúl?

3. Lesz pénzem nyaralásra?

4. Fogok tudni nyelveket tanulni?

5. Hány évesen fogok végre révbe érni?

2010. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/134 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagyok kielégíthetetlen?
2010. dec. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/134 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha erre tudsz válaszolni,akkor elhiszem hogy tisztánlátó vagy!Mikor lesz kisbabám?????

2010. dec. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/134 anonim ***** válasza:
60%

Miért vagyok Raptoid ?


Segítség képpen egy kép rólam [link]

2010. dec. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/134 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon érdekelne már régóta és itt a többi fórumozót is, csak nem tudjuk rá a választ, úgyhogy erre ha lehet fordíts több időt. Mikor jön már a beígért Raptoid invázió ? És ha lehet siettesd meg !


Kösz

2010. dec. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!