Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztánlátó jós vagyok....

Tisztánlátó jós vagyok. Szeretném kipróbálni a képességeimet az internet szellemkapcsolatán keresztül is. Jó jós vagyok?

Figyelt kérdés
Írjátok le néhány kérdéseteket, melyekre a legjobb tudásom szerint igyekszek válaszolni. írjátok majd le, hogy jött be amit jósoltam
2010. dec. 11. 22:34
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/134 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Josno! Szeretnelek az anyai nagyszuleimrol erdeklodni.
2010. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/134 anonim ***** válasza:
56%
Eléri-e majd a célját az Ellenállás? Sikerül teljesíteni a küldetésünket?
2010. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/134 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:41 vagyok. Kedves Jós(nő), mivel nem válaszoltál egyik kérdésemre sem, ezt a "nem-válaszolást" tekintem a válasznak, amely megmutatja a komolyságát a munkásságodnak.

Köszönettel.

2010. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/134 anonim ***** válasza:
100%
13 52 es és 57 es vagyok!! Én is tisztánlátó vagyok egybként!! Látom, hogy az én kérdéseimre nem fog válaszolni... -.-"
2010. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/134 anonim ***** válasza:
60%

A kérdező kommentje:

1. Kapok munkát? Ha igen mikor? : igen, március 2-án a legalkalmasabb az időpont

2. Hol fogok élni ezentúl? : szüleitől távol

3. Lesz pénzem nyaralásra? : lesz, az hogy nyaral-e, az nem a pénzen fog múlni

4. Fogok tudni nyelveket tanulni? : igen

5. Hány évesen fogok végre révbe érni?: 83


Nekem válaszoltál a kérdésemre..

Nos nem akarlak elkeseríteni,de te annyira vagy Tisztánlátó jós mint amennyire én vagyok Médium!

Te semmit nem tudsz,csak írsz pár hülyeséget..

De elmondom mi lett volna a jó válasz..

1. Kapok munkát? Ha igen mikor? : Nem ,sajnos addig nem fogsz melót kapni,amíg nem tudsz az ország nyelvén kommunikálnod.

2. Hol fogok élni ezentúl? Mivel már így is egy idegen országban élek,így a válasz az,hogy végre hazajössz.

3. Lesz pénzem nyaralásra? Addig amíg nincs munkád,nem fogsz tudni nyaralni menni...mert ahhoz pénz kell.

4. Fogok tudni nyelveket tanulni? Mivel évek óta próbálkozol,és nem megy a hallásod miatt,így tudomásul kell venni,hogy vannak akik képtelenek nyelveket tanulni...te is ilyen vagy..

Hány évesen fogok végre révbe érni?: jövőre lesz az esküvő,mert a 10 éves boldog kapcsolatot így akarjuk megerősíteni...

Szóval kedves...nem vagy te jó jós..Inkább hanyagold ezt a szokásodat...

2010. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/134 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a választ, teljesen eltaláltad a helyzetem!

Kérdeznék még. Hol fogok tanulni szeptembertől?

2010. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/134 A kérdező kommentje:

1. Kapok munkát? Ha igen mikor? : igen, március 2-án a legalkalmasabb az időpont

2. Hol fogok élni ezentúl? : szüleitől távol

3. Lesz pénzem nyaralásra? : lesz, az hogy nyaral-e, az nem a pénzen fog múlni

4. Fogok tudni nyelveket tanulni? : igen

5. Hány évesen fogok végre révbe érni?: 83



1. Kapok munkát? Ha igen mikor? : Nem ,sajnos addig nem fogsz melót kapni,amíg nem tudsz az ország nyelvén kommunikálnod.

De kaphatsz munkát akkor is, ha nem tudsz az ország nyelvén kommunikálni. a munkakör lehetőségeid be vannak szűkülve, de nem nullázódtak le.



2. Hol fogok élni ezentúl? Mivel már így is egy idegen országban élek,így a válasz az,hogy végre hazajössz.

az otthon az relatív


3. Lesz pénzem nyaralásra? Addig amíg nincs munkád,nem fogsz tudni nyaralni menni...mert ahhoz pénz kell.

lehet nyaralni pénz nélkül is, csak kreatívnak kell lenned.


4. Fogok tudni nyelveket tanulni? Mivel évek óta próbálkozol,és nem megy a hallásod miatt,így tudomásul kell venni,hogy vannak akik képtelenek nyelveket tanulni...te is ilyen vagy..

ez csak kifogás.

Hány évesen fogok végre révbe érni?: jövőre lesz az esküvő,mert a 10 éves boldog kapcsolatot így akarjuk megerősíteni...

Szóval kedves...nem vagy te jó jós..Inkább hanyagold ezt a szokásodat...

a lelki nyugalmad még nem jött meg, anyagi helyzeted nem a legjobb, ezekre a megoldás 83 éves korodra fog eljönni.

2010. dec. 12. 18:29
 78/134 anonim ***** válasza:
100%
11:33-as vagyok,válaszolj nekem kérlek szépen én hiszek benned.
2010. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/134 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

1. Kapok munkát? Ha igen mikor? : igen, március 2-án a legalkalmasabb az időpont

2. Hol fogok élni ezentúl? : szüleitől távol

3. Lesz pénzem nyaralásra? : lesz, az hogy nyaral-e, az nem a pénzen fog múlni

4. Fogok tudni nyelveket tanulni? : igen

5. Hány évesen fogok végre révbe érni?: 83



1. Kapok munkát? Ha igen mikor? : Nem ,sajnos addig nem fogsz melót kapni,amíg nem tudsz az ország nyelvén kommunikálnod.

De kaphatsz munkát akkor is, ha nem tudsz az ország nyelvén kommunikálni. a munkakör lehetőségeid be vannak szűkülve, de nem nullázódtak le.



2. Hol fogok élni ezentúl? Mivel már így is egy idegen országban élek,így a válasz az,hogy végre hazajössz.

az otthon az relatív


3. Lesz pénzem nyaralásra? Addig amíg nincs munkád,nem fogsz tudni nyaralni menni...mert ahhoz pénz kell.

lehet nyaralni pénz nélkül is, csak kreatívnak kell lenned.


4. Fogok tudni nyelveket tanulni? Mivel évek óta próbálkozol,és nem megy a hallásod miatt,így tudomásul kell venni,hogy vannak akik képtelenek nyelveket tanulni...te is ilyen vagy..

ez csak kifogás.

Hány évesen fogok végre révbe érni?: jövőre lesz az esküvő,mert a 10 éves boldog kapcsolatot így akarjuk megerősíteni...

Szóval kedves...nem vagy te jó jós..Inkább hanyagold ezt a szokásodat...

a lelki nyugalmad még nem jött meg, anyagi helyzeted nem a legjobb, ezekre a megoldás 83 éves korodra fog eljönni.

Látom reagáltál rám..de ne fáraszd magad,mert te messze nem vagy jósnő...Annyira butaság amit írsz,hogy csak nevetek rajta.

Írod,hogy a munka keresésnél csak a lehetőségeim szűkültek le..Ezt azért is tudom cáfolni,mert évek óta kint élek,és hamar megtapasztaltam,hogy a takarításhoz is nyelvtudást várnak el..

Írod,hogy lehet menni pénz nélkül is nyaralni csak kreatívnak kell lenni..Nos adj tippet,hogy legyek kreatív ha Egyiptomba vágyom???

Írod,hogy az otthon relatív..Ha jósnő lennél akkor látnod kellett volna,hogy Magyarországon orr áll üresen a szépen berendezett lakásunk..Van otthonunk,és nekem messze nem relatív,hanem a kis birodalmunk.

Írod,hogy kifogás ,hogy nem tud valaki nyelveket tanulni..Nos,örömmel fogadok bárkit aki megtanít angolul,mert évek óta próbálkozom,több iskolában is voltam már,de nem megy..(bár menne,és elhinném,hogy neked van igazad)

Írod,hogy a lelki nyugalmam még nem jött meg,és anyagilag nem vagyok stabil.Nos ebben is hatalmasat tévedtél.Nagyon boldog vagyok,és életem legszebb éveit élem, lassan 10 éve...Mai napig szerelmes vagyok,és a párom az életem nagy szerelme..Anyagi téren is elég stabil vagyok,hiszen nincs semmi tartozásom,semmi hitelem,van egy szép lakásom,itt kint is egy szép lakást bérelek..A nyaralási anyagiakat csak azért kérdeztem,mert szokásomhoz híven mindent mást s akarok,és a nyaralást igyekszem másképp megoldani..De ha csak nyaralni akarnék akkor akár holnap kifizethetném a teljes összeget rá..Hál istenek nincs gond sem anyagilag,sem lelkileg..

Ne haragudj meg,de meg se közelítetted az igazságot...

Te nem vagy jós,csak mondasz pár semleges dolgot amit aki akar úgy értelmezi..

Kérdezhetném azt is,hogy szerinted az első férjem jól boldogul az életben? De erre sem tudnál választ adni,mert csak 2 dolgot írnál le...1.igen jól van,2.nem szenved a magánytól...

De azért köszike,jót mosolyogtam,és mosolygok,hogy kinek írsz még olyat ami még véletkenül sem fog stimmelni..

2010. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/134 fulop zsanett válasza:
100%
Szia! Nem tudom hogy higyek-e ebben vagy nem, mert meg sohasem probaltam ezt. de most nem tudom hogy mit tegyek, teljessen osszevagyok zavarodva!Szerinted? Te mit latsz?
2010. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!