Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tisztánlátó jós vagyok....

Tisztánlátó jós vagyok. Szeretném kipróbálni a képességeimet az internet szellemkapcsolatán keresztül is. Jó jós vagyok?

Figyelt kérdés
Írjátok le néhány kérdéseteket, melyekre a legjobb tudásom szerint igyekszek válaszolni. írjátok majd le, hogy jött be amit jósoltam
2010. dec. 11. 22:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Jósnő.

Én szeretnék jósoltatni.

Érdeklődnék, hogy jól érzem e, hogy amiben voltam most kapcsoltban .. nem ő az igazi?! Hiába ismerem már régóta..és jöttünk szakaszosan össze... az intuiciom jól dolgozik? nem ő az igazi? És... kérdezném, hogy valahol a világban ott van a tökéletes párom? Várnom kell rá?


A másik kérdésem... a tanulmányaimmal kapcs.

Most van egy ,,célom,,... egy egyetem.. egy szak.... ez az életfeladatom? Jó után járok?

2010. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/134 anonim ***** válasza:
100%
vagyis úton :)
2010. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/134 A kérdező kommentje:

1. Kapok munkát? Ha igen mikor? : igen, március 2-án a legalkalmasabb az időpont

2. Hol fogok élni ezentúl? : szüleitől távol

3. Lesz pénzem nyaralásra? : lesz, az hogy nyaral-e, az nem a pénzen fog múlni

4. Fogok tudni nyelveket tanulni? : igen

5. Hány évesen fogok végre révbe érni?: 83

2010. dec. 12. 13:03
 64/134 A kérdező kommentje:

Jól érzi a dolgokat, a mostani nem az igazi, az igazi ott van valahol, de ne csak várjon, hanem tegyen is.

tanulmányaival is jó úton halad, a kitartó tanulás meghozza a sikerét, talán a nagy Ő-t is a tanulmányai révén ismeri meg. járjon nyitott szemmel.

2010. dec. 12. 13:07
 65/134 anonim ***** válasza:
100%

hogy tegyek?:)

Akkor már ismerem őt??? Vagy majd majd fogom megismerni??

Melyik az a szám ami Ön szerint meghatározó az életemben?? a Nagy ő megtalálásában??

2010. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 anonim ***** válasza:
100%

"Meg fog-e történni jövőre az, amit szeretnék?

(pluszban, csak hogy lássam, mennyire valósak a képességeid, leírhatod azt is, melyik két országgal kapcsolatos a kérdésem)"



Erre még mindig nem kaptam választ...

2010. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/134 anonim válasza:
100%

Üdv. Erre kíváncsi vagyok. Amúgy én szkeptikusnak tartom magam, de mióta kapcsolatba kerültem ún. "asztrológusokkal", azóta kétkedem...


Nos, hány éves vagyok?

A barátnőmmel eddig kétszer szakítottunk. Vajon lesz-e folytatása? Ha igen mikor, ha nem mért nem?

Jövőheti meccsek hogyan alakulnak? :D

2010. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiú, akivel még igazából nem is beszéltem, hanm csak szemeztünk, felvettem msn re, de még nem volt fent. Szerinted összejöhetek vele, vagy ráírjak msn en, ha fent lesz?
2010. dec. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Most, ahogy gondolkodtam, lenne még pár kérdésem.

1. Hány éves vagyok? (csak h hinni tudjak neked)

2. Hány 4esem lesz félévkor?

3. Mit fogok dolgozni, amikor kijártam az iskolát?

4. Mikor lesz legközelebb barátom?

5. Hányszor fognak megcsalni?

2010. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim válasza:
100%
13:51-es vagyok. Közben rájöttem, hogy nem így akartam írni. :)
2010. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!