Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A 2010-es év a katasztrófa...

A 2010-es év a katasztrófa éve volt valójában?

Figyelt kérdés
egy-két példával indokold a válaszod!!!
2011. jan. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony sokaknak az volt. Szerintem a vörösiszap katasztrófa minden árvíznél szörnyűbb és pokolibb volt.
2011. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, az volt. elég megnézni az évvégi híradót, amiben összefoglaltak mindent. árvizek, vörös iszap, drágult minden, csökkentek a fizetések... és mint olyan személy, aki problémamegoldással is foglalkozik, több embernél is láttam az egyéni gondok felgyülemlését. ennyi embernél ez így nem lenne normális.
2011. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az volt. Árvíz, hűvös-esős idő, vörösiszap-katasztrófa, stb... Rég volt ilyen rossz év.
2011. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nekem mindenképpen az volt. Habár nem árvíz meg vörösiszap hanem a magánéleti problémák miatt. De halottam több embertől is hogy 2010 szar év volt. Másnak meg jó. Ennyi.
2011. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Árvíz, politikai katasztrófa, vörösiszap...

hát ja, elég szar év volt...

2011. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!