Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen szelleműző (sőt, már...

Milyen szelleműző (sőt, már emberűző) "boszorkányt" hívjak el a házba?

Figyelt kérdés
18 vagyok, mikor papám meghalt 10 éves voltam, akkor úgy kezdődött az egész, hogy a polcról mindig ledobálta a babáimat "valaki", édesanyám persze engem szidott, hogy miért cisnálok ilyen kupit? pedig nem is én voltam, ezér mégnagyobb büntetést kaptam, hogy hazudok...És ez így ment 6 évig, 16 éves koromba, 0:00 perckor ott ült valaki az ágyam szélén, hatalmasat sikítottam és szóltam édesanyáméknak, hogy azonnal jöjjenek, mikor bejöttek a szobámba, semmit nem láttak. Minden este eljön és figyel az ágyamnál és reszketek, mikor hazaérek suliból mindig mintha keresett volna, rossz kapcsolatba voltam papámmal, a többi családi ügy...Reggel mikor fésülködök, akkor is láom ha odlalra fordítom hirtelen a fejem, de eltünik...Mikor elmeséltem édesanyáméknak, mondták, hogy tiszta hülye vagyok, volt már itt egy jós, aki látta hogy elsuhant egy fekete valami, és ő érezte, édesanyámék csak nevettek, most egy szelleműző "boszorkányt" szeretnék elhívni, aki majd leveszi rólam, ki lenne a megfelelő? nem értek ehez...hol kereshetek? szeretnék megszabadulni tőle, vagy beszélgessek vele? segítsetek!:(
2011. jan. 12. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

www.boszorkanyszovetseg.hu

Itt profi boszorkányok vannak, akik el tudják küldeni a szellemet, vagy akár beszélhetsz is a segítségükkel hozzá.

2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Próbáltad már álmodban megidézni?Ha következetesen és erősen koncentrálsz Rá akkor egy idő után vele fogsz álmodni és megtudsz mindent Tőle amire kiváncsi vagy.A boszorkányűzés balul is kiüthet,ugyanúgy mint a rosszúl kivitelezett
2011. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

ugyanúgy mint a rosszul kivitelezett hipnózis!


(bocs ez még az előzőhöz tartozik!!)

2011. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetris ***** válasza:
Legközelebb, ha találkoztok, próbáld meg leküzdeni a félelmedet, és kérdezd meg tőle, hogy ki ő, és mit akar.
2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18:17-tel maximálisan egyetértek. Álmodban lehet velük beszélgetni. És ha ellenséges a szándéka, akkor a motivációját is meg lehet tudni. Azt, hogy miért b*szogat téged.
2011. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erdekes ,nekem is akkor kezdodott,amikor 12 evesen meghalt a papam, en nagyon szerettem es o is engem. Ereztem mindig,hogy ott van mellettem, olyat is mintha megsimogatta volna az arcomat. Leestek targyak, kikapcsolt a tv magatol,stb. Aztan elkezdtem szellemet idezni,hogy megprobaljak kommunikalni vele, de balul sult el es arto szellemek maradtak a lakasban, ahonnan vegul elkoltoztunk. Azota csak almomban jon el es van hogy eletem nagy donteseiben tanacsot ad. Az alomba valo bevonzast ajanlom en is, meg hogy ne felj!!!!!!
2011. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon remelem hogy nem fordultal meg boszorkanyhoz!!!!!!!!!!!!!!!

Ebbol CSAK EGYEDUL JEZUS KRISZTUS TUD MEGSZABADITANI SENKI MAS! es tudod miert?

elmagyarazom:

gonosz szellem NEM TUD KIUZNI UGYANCSAK GONOSZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mert ha kiuzne a sajat maga (gonosz)kiralysagabol valot akkor az Ö uralma nem maradhatna meg,hanem összedölne! erted?

Tudnod kell hogy: Isten a MINDENHATO UR ellen a Sátán fellázadt és az embereknek az Isten teremtmenyeinek akart ártani, mivel hogy Istennek nem tudott, igy azoknak ártott akiket Isten oly nagyon szeret azert hogy FAJDALMAT OKOZZON ISTEN SZIVEBEN.-igy lett a Satan az Isten ellensege, es tudlajdonkeppen oriasi szellemi harc van fölöttunk, mert Isten a te lelkedért harcol hogy a mennybe jussál es megszabaditson minden rossztol, félelemtol, a Satan pedig harcol ellened hogy minden jótol megfosszon es félelmet keltsen ...(mondom azert mert Istent akarja igy megbosszulni mert tudja mennyire szeret teged)a bibliaban(Isten beszede) igy van irva: A Satan azert jön hogy lopjon öljön es pusztitson de Jezus pedig azert jött hogy életed legyen es bövölködjél.

Tehat azt a szellemet aki teged megfélelmiteni akar Jezus neveben kilehet uzni, mert Ö mikor meghallt a te büneidert akkor LEGYÖZTE a Satan kiralysagat mindazok szamara akik benne hisznek, ezért az Ö neveben el KELL hogy fusson onnan, es elisgfog menni

HA te beállsz Isten kiralyságába(isten oldalara), akkor Jezus neveben kiüzheted, mert Ö neked HATALMAT AD ezek a gonosz szellemek felett hogy az SZelleme(SZent szelleme) által elüzzed!

En segitek neked bejutni Isten kiralysagaba, ha felveszel engem a skypon , a skype nevem: szekely.kiraly.noemi

Ha esetleg nincs skypod akkor töltsed le a netten, sikerulni fog!

Meg annyit fuzok hozza hogy a szent szellem ereje által kiüzom , vagy ha isten kiralyságába lépsz akkor te magad is kifogod üzni a szent szellem által azokat a szellemeket a házadbol.

Ha akarod hogy segitsek vegyél fel a skypon!!!

2011. jan. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

csodás...

ima helyett tanuljál már meg írni te szerencsétlen!

2011. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
figyelj ha nagyon rossz volt a kapcsolatotok akkor ne küldd el mert mégjobban megbüntet ammikor látod akkor próbálj töle bocsánatot kérni és hidd el jobb lesz
2011. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tényleg próbálj meg vele beszélgetni. Vagy mondd el, hogy zavar téged, persze ezt finoman.

Pl: "Nem tudom miért vagy itt, én nem hívtalak. Ha segíteni akarsz, ne így tedd, mert nekem nem jó, ha minden este itt ülsz az ágyam szélén. Azt szeretném, hogy menj el, kérlek."


Nem árt, ha imádkozol is egy sort.

2011. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!