Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen szelleműző (sőt, már...

Milyen szelleműző (sőt, már emberűző) "boszorkányt" hívjak el a házba?

Figyelt kérdés
18 vagyok, mikor papám meghalt 10 éves voltam, akkor úgy kezdődött az egész, hogy a polcról mindig ledobálta a babáimat "valaki", édesanyám persze engem szidott, hogy miért cisnálok ilyen kupit? pedig nem is én voltam, ezér mégnagyobb büntetést kaptam, hogy hazudok...És ez így ment 6 évig, 16 éves koromba, 0:00 perckor ott ült valaki az ágyam szélén, hatalmasat sikítottam és szóltam édesanyáméknak, hogy azonnal jöjjenek, mikor bejöttek a szobámba, semmit nem láttak. Minden este eljön és figyel az ágyamnál és reszketek, mikor hazaérek suliból mindig mintha keresett volna, rossz kapcsolatba voltam papámmal, a többi családi ügy...Reggel mikor fésülködök, akkor is láom ha odlalra fordítom hirtelen a fejem, de eltünik...Mikor elmeséltem édesanyáméknak, mondták, hogy tiszta hülye vagyok, volt már itt egy jós, aki látta hogy elsuhant egy fekete valami, és ő érezte, édesanyámék csak nevettek, most egy szelleműző "boszorkányt" szeretnék elhívni, aki majd leveszi rólam, ki lenne a megfelelő? nem értek ehez...hol kereshetek? szeretnék megszabadulni tőle, vagy beszélgessek vele? segítsetek!:(
2011. jan. 12. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz szellemmel van dolgod a Miatyankat mondogasd,azt biztos nem fogja szeretni!!!!! En elalvaskor csinaltam, mert remalmaim voltak, szellemekkel. Ettol abbamaradt!
2011. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
10:07 nek inkabb te vagy a szerencsetlen azt hiszem.. es ha nem ertesz valamihez, ne szolj bele, nem tudhatod hogy nincs epp igaza..
2011. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!