Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányt keresek, akivel...

Boszorkányt keresek, akivel megbeszélhetnék 1-2 dolgot. Hol találok? (szerelmi ügy (főleg) )?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy igazi "szakemberrel" beszélgetni. Hogyan működnek ezek a dolgok a különböző kötéseknek átkoknak milyen hatásaik vannak, hogyan lehet ezek ellen védekezni.

Személy szerint a szerelmi kötés téma érdekel a legjobban, mert mindenhol mást olvasok nagy az ellentábor mások meg a pénzre hajtanak ezért megcsinálják. HA tudsz tanácsot adni írj privát üzenetet, és válaszolok rá.

(A szkeptikusokat, kötekedőket ,mágiaelleneseket, és minden kéretlen válaszadót, megkérek, hogy ugorja át ezt a kérdést. Köszönöm)


2010. dec. 8. 03:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Mesekönyvekben, rajzfilmekben.
2010. dec. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Kéregetni meg máshol kell.
2010. dec. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Rossz helyre jöttél, az összes boszorkányt elégettük a máglyán, még a középkorban :xD.
2010. dec. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Legyen eros hited, akaratod es onbizalmad! ez a legfontosabb.

Figyelj a belso erzesekre. Te hiaba akarsz egy embert szeretni, amikor az nem erdeklodik utannad pl.

Lehet "kotest" csinalni ebben az esetben, de sajat magad sorsat mergezed meg, mivel a rossz visszaszall!

Mar pedig egy embert magadhoz "kotsz", annak rossz lesz, mivel csak kenyszerbol van Veled, s ugy fog viselkedni, mint egy babu.

Leteznek olyan emberek, Akik tudnak ilyesmit csinalni, de nagyon kevesen vannak azok, Akik valoban tudnak is, ezert inkabb ne fordulj ezekhez, mert nem fogod tudni, hogy Kihez fordultal!

2010. dec. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. priv. nem lehet Neked irni, de ha Te irsz, akkor szivesen valaszolok, s amiben tudok segitek.
2010. dec. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szintúgy; ha írsz nekem, én is nagyon szívesen leírom, amit ezekről a dolgokról tudok és gondolok.


Szép napot neked!

ParlanDo

2010. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keresd Locsi nénit
2010. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudni dolgokról és gondolni az nagyon kevés! El is kell végezni aki tudja, nem csak elmélkedni róla.

Én boszi vagyok, de a GYIKon kiközösítettek már, azért mert őszinte voltam és magamat adtam.

2010. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

www.wicca.hu

itt találsz néhányat

2010. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
isteneeeeeeeeem! itt az ideje hogy elhagyd az ovodát:P
2010. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!