Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki esetleg tud jósolni...

Aki esetleg tud jósolni segítene? Az én és gyermekeim sorsa romokban.

Figyelt kérdés
Kérem szépen csak az aki tényleg komolyan ír az írjon.Nem szeretnék furkálódást és bántást kapni!Szeretném tudni,hogy van -e remény?
2011. febr. 2. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Mégis mit vársz?Itt neten keresztül kihúzzuk a Tarot kártyát?Ez nem így működik.Mitől hever romokban az életed?Nem tudsz magadon és a gyerekek sorsán változtatni?

Mi a gond?

2011. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit várok?Bármiféle reményt vagy iránymutatást.Nem vagyok tehetetlen,de vannak olyan helyzetek amihez önmagadban kevés vagy .lehet,hogy elég egy szó ami átlendít a krízisen.
2011. febr. 2. 16:59
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
De neten keresztül ezt akkor sem lehet.Aki ezt állítja az hazudik.Amúgy is sok a kókler.Ajánlom Frabatot,vagy Kárpáti Lilit
2011. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Azt látom a kártyákban, hogy a kezdeti nehézségek után újra ki fog sütni a nap a sorsotok felett.
2011. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez azért elég kevés ennyi információ. Így legfeljebb "hajrá Kovács néni" típusú segítséget fogsz kapni.
2011. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és természetesen több dolgot is hajlandó vagyok elmondani!
2011. febr. 2. 17:12
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Rossz helyen keresed a segítséget. Én minden általam meg nem oldható problémával Jézus Krisztushoz fordultam és ő mindig segített. Ha az ezotériához fordulsz csak rosszabbá teszed a dolgaidat.
2011. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem hittérítést kért!!!
2011. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hidd el minden este imádkozom és kérem az Úr segítségét,de most tényleg minden szálba kapaszkodom!
2011. febr. 2. 17:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
reinkarnáció témakörben keresd LastOne Left írásait, kultúra és közösségben is van vallás, nekem rengeteget segített, pedig nem volt egyszerű az életem.
2011. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!