Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek ez csak véletlen?

Szerintetek ez csak véletlen?

Figyelt kérdés
Egyszer nagyon unatkoztam és pokerkártyával elkeztem így jósolgatni magamnak. Úgy történik az egész hogy eldöntendő kérdést felteszek és AZ EGYIK oldal aZ IGEN a másik oldal a NEM általában cserélgetem melyik oldal az igen melyik a nem. Ez úgy jön magától és így úgye amelyik oldal nyer az a válasz.Sokszor csináltam már ezt és eddig szinte minde bejött elég erős lapok szoktak lejönni ami igen ritka. És azt vettem észre hogy amikor így jósolok mindig van egy LAP ami mindkét oldalon meg van. pl. igen: 7 K nem : 8 7... ez igen dúrva mert tökre kicsi az esély hogy mindig úgy osztom le a lapokat hogy mindkét oldalon van egy egyforma lap. Szerintetek ez miért van ???? Olyan is volt hogy megkérdeztem hogy Jövőhónapba ez meg ez szakítanak ? és "igen'" jött ki , gondoltam magamba hogy áh ez nem igaz mert már régóta együtt vannak meg már szakítottak egyszer és újra összejöttek. erre ráegyhónapra szakítottak ! nagyon furán éreztem magam hogy ez hogy lehet.. .. :D nah szerintetek ?? egyébkén TEXAS HOLDEM 2 lapos póker
2011. febr. 13. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
nah várjál én is mindjár kipróbálom :D
2011. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mentalist ***** válasza:
100%
Véletlenek nincsenek.
2011. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Véletlenek vannak.
2011. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
SEMMI NEM VÉLETLEN és MINDEN OKKAL TÖRTÉNIK :D
2011. febr. 13. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok szellemi fogyi, vagy te nem tudsz írni. Nem értem. Egyszerűen nem. Pedig a szakszavakkal teletűzdelt terminológiák általában eljutnak az agyamig, de ez kifogott rajtam.
2011. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 lapos a játék ugye :) és miközben kevered a paklit közben kérdezel valamit amire igennel meg nemmel lehet csak válaszolni :D és lerakod az egyik oldalra a 2 lapot a másik oldalra a másik 2 lapot. de előtte eldöntöd melyik lesz az igen és melyik oldal a nem. aztán leosztod az 5lapot. És amelyik oldal nyer az a válasz érted ? :)))
2011. febr. 13. 15:37
 7/8 anonim válasza:
A jósolással még játszani sem szabad. Bár nagyon ártatlannak néz ki. Mágia lehet belőle és becsavarhat.
2011. febr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BaKs ***** válasza:

Hát igen, mindennek oka van, és ennek az az oka, ahogyan dobod a lapokat, mert csak a lap formáján, a feldobás erejétől, magasságától, irányától stb.. függ a dobás eredménye, a jóslás meg hülyeség, nehogy azt hidd már, hogy a jósnak nagyobb hatalma van mit neked (mint bárkinek), ez csak szemfényvesztés, csalás, mint az összes bűvészmutatvány. Az orrodon fogva vezetnek. :D


Remélem hasznos volt a válaszom. :D

2011. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!