Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Nem hiszek a joslasban, de...

Nem hiszek a joslasban, de beteljesedett. Szerintetek van benne valami, vagy csupa veletlen az egesz?

Figyelt kérdés
A csaladom es nem sem hiszek a joslasban, de amit ide leirok, az igaz tortenet: apummal tortent az egesz, kb.30 evvel ezelott: akkoriban meg notlen volt es mar 34 evet is betoltotte. A Fekete tenger partjan sutkerezett amikor egy cigany joslono megjosolta neki hogy az elkovetkezo egy evben nosulni fog, 4 gyereke lesz es az edesanyjat is hamarosan elveszti. Igy is tortent, egy even belul meghajt az edesanyja, megnosult es 4 gyereke szuletett. Ez az egesz joslat csak akkor jutott eszebe, amikor tenyleg beteljesedett...o meselte el nekunk.
2011. márc. 15. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem jósoltak már 1-2-3-5 gyereket is. valamelyik csak be fog válni...
2011. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már megint egy cigány jósnő.Azt nem értem,ha a cigányok ilyen jól látják a jövőt,akkor miért nyomorban élnek.

Ha tegyük fel az a szórakozásom hogy odamegyek emberekhez és mindegyiknek azt mondom hogy a távoli jövőben születik négy gyerekük,akkor előbb-utóbb az egyiknek csak fog születni négy gyereke.

Vagy: apádra nagy hatással voltak a jósnő szavai(mélyen belül),és meg sem állt addig amíg le nem gyártott négy gyereket.A szülők bizony meghalnak,hacsak nem halhatatlanok.

2011. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én halhatatlan vagyok.
2011. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy őszinte legyek hozzád én egyáltalán nem hiszek az ilyen "jóslatokban" mert erősen kétlem hogy bárki ember fia vagy lánya megtudja valakinek mondani hogy mi fog vele történni a jövőben még ha az egy cigány jósnő is, de mert nem hiszek az ilyenekben még nem zárom ki azt a tényt hogy vannak ilyen véletlen egybeesések amik nem természetes erőforrásokból származik (mint hogy valaki elmondja valakinek hogy a közel jövőben mi fog vele történni és később meg is valósul az). De én az olyan témákban mint a jóslás nem vagyok annyira jártas mert megkérdőjelezem az ilyen jelenségeket.
2011. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt életemnek egy része, amikor igencsak padlón voltam. Kapaszkodót kerestem. jósokhoz, látókhoz jártam. Mondanom sem kell, olyan akinek minden bejött nem volt. Ha belegondolok lutri, vagy igen, vagy nem. Már 50% esélye van a jósnak. Így utólag visszatekintve ezek az emberek, tisztelet a kivételnek, jó pszichológusok. És a vonzástörvényét ugye ismerjük.....
2011. márc. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezert jo hogy nem vagyunk egyformak
2011. márc. 16. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak komoly jóslatok de azook nem tévében vannak meg nem gyümölgyjóslat meg csillagjóslat,ezek csak arra valók hogy leamortizálják a valóságot!

Vannak okos népi jóslatok is:

Ha a nap bíborba álldozik,

az idő marad vagy változik!"

Na most mond meg!

Ez vicc,a következő viszont komolyan igy volt:egy órája néztem az éves horoszkópot ugyan mit hord össze,nem vagyok nagy horoszkópos de ez jó volt: a szerelmi életedben változás jön vagy kiccsi vagy nagy!!!Nesze semmi fogd meg jól!

Igazából nem értem mostmár a problémát.mondott valamit,bejött vagy véletlen vagy nem, már megvannak a gyerekek,miért érdekes hogy miért jött be?engem az érdekelne hogy vajon későbbre tudna-e valamit(ha öszehozna véle a sors).

Válasz:vannak jósok de ritkák,az hogy vletlen volt-e sosem tudod meg csak akkor ha véletlen nem lesz még egy gyereke.

2011. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy éven belül 4 gyereke lett?? Az nem semmi!:) Hány nőtől?:)
2013. szept. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!