Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Látom ez a divat, jósolok én...

Látom ez a divat, jósolok én is akkor nektek. Jó?

Figyelt kérdés
Tarot kártyával jósolok. Kíváncsi vagyok, hogy személyes kontakt nélkül hogyan működik, kérem, majd jelezzetek vissza. Kizárólag olyan kérdésekre válaszolok, amik nem párkapcsolattal, pénzzel, ill. egészséggel kapcsolatosak. Azok rohadt unalmasak. Kérdezz bármi mást! És írj oda valami jeligét.
2011. máj. 15. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 A kérdező kommentje:
Ja igen. És hozzátenném, hogy nem kimondottan jövőmondásra való a kártya, hanem önismeretre, legalábbis az én olvasatom szerint. De a jövőnk nagyban függ a jelentől, ezért a jövőre is lehet belőle következtetni bizonyos szinten.
2011. máj. 15. 00:16
 2/69 anonim ***** válasza:

Jó.:D Mondj bármit amit mutat rólam a kártya.

19/F vagyok

2011. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
17%
Kímélj meg, minket, meg magadat is.
2011. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
17%
Menj olvasd a sztorit vagy varrogassál, de itt csövezzél.
2011. máj. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
oké. mondd meg mit kéne változtatnom a belsőmön.
2011. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim válasza:

Nem írtad oda, hogy mennyit lehet kérdezni, ezért élnék a lehetőséggel :)

Sikerül-e időben letenni a jogsimat?

Mikor lesz lehetőségem újra kijutni külföldre?

Mikor találok munkát? Milyen jellegűt találok?

22/N

Jelige: autó

2011. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:

Zsír!


19/F megkérdeztem a kártyám hogy ki vagy te!


Az a fajta ember vagy, aki úgy áll a munkához, hogy mások is odaférjenek..:D Kissé tétova természet vagy, ennek ellenére mégis mások többnyire tőled várják a megoldást. Sokan felnéznek rád, érettebbnek tartanak, mint amilyen valójában vagy. A tétovaságod oka számodra sem világos, hosszú ideje stagnálsz szellemi értelemben. Bele vagy ragadva egyfajta gondolkodásmódba, ami hátráltat. Szeretsz ábrándozni arról, hogy majd kifogod a nagy halat, de nemhogy nem raksz csalit a horogra, a botod sem dobod be a vízbe. Így nem fog menni...


*


Min változtass belsőleg:

Hihetetlenül zárkózott vagy, magadnak való embernek ismernek. Az utóbbi időben azonban megnőtt benned az emberekhez való érzelmi kapcsolódás iránti igény, szeretnéd átélni, milyen érzés feloldódni egy kapcsolatban. Ahhoz, hogy ezt el tudd érni, fel kell adnod azt a kényszeredet, hogy mindenáron mindent kontroll alatt akarsz tartani. Ha szeretni/szeretve lenni akarsz, kockáztatnod kell, benne van a pakliban, hogy megsérülsz. Ez az ami neked nehezen megy, nehezen adod fel magad. Ezen kell változtatnod, hogy elérhesd a célod.


*


Autó


K_rva jó híreim vannak számodra.

Jogsi? Igen. Bár véteni fogsz egy ordas hibát, valamit nem veszel észre, ennek ellenére szerencséd lesz!

Külföld? Igen. Méghozzá azért kell, hogy ez neked összejöjjön, mert odakinn találkozol majd olyan személlyel/akár személyekkel, akikkel szellemi közösséget tudsz vállalni. Tehát fontos találkozások várnak a lelki fejlődésed szempontjából.

Munka? Egész hamar fogsz találni munkát, baráti segítséggel. Élvezni fogod ezt a munkát, nem a milyensége miatt, hanem a társaság miatt. Kommunikációval kapcs. munka lesz.



A trolloknak meg szemhéjcsüngést, agyvízcsorgást, hasmenést és viszkető ánuszt mutatnak a lapok.

Jöhet még kérdés. (:

2011. máj. 15. 01:30
 8/69 anonim ***** válasza:
Teljesen ostobaságokat írtál mindenre. Ne itt edzél az ezo tv-re oda úgyis csak haveri kapcsolatokkal lehet bejutni. Térj vissza a főzéshez, azt legalább meg lehet enni. Akkor kezdhetjük azzal hogy felteszel egy esti tojás rántottát nekem.
2011. máj. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Melyik vagy a három delikvens közül? Ha egyik sem, akkor eredj és verd ki máshol.
2011. máj. 15. 02:02
 10/69 anonim ***** válasza:
Hány kilót fog fogyni Rózsa Dalma ? http://www.youtube.com/watch?v=6bVJ8vnWCko
2011. máj. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!