Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a bőrkabát?

Divat még a bőrkabát?

Figyelt kérdés
A testvérem nagyon leoltott,hogy kb 2 éve volt divat a bőrkabát ami ma volt rajtam...!
2011. okt. 29. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az.
2011. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem divat, csak vigyázz nehogy ilyen David Hasselhofos legyen. Én tavaly bezsongtam mikor megtudtam hogy Anyámnak van 1 régi bőrkabija, de azt mondta nem látszik rajta hogy kb 20 éves!!! Aha, hát elsőre jóvolt, aztán kint vettem csak észre hogy nem tudok benne rendesen mozogni. És aztán megbántam, mert rájöttem az a stílus rég kiment a divatból. Néztek is rendesen. (Kb. csípőig ért) Szóval a bőrkabát divatos, sztem mindig az lesz, csak jól kell választani! :)
2011. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is divatos. és egyre inkább az lesz. csak figyelj arra hogy nehogy egy olyat vegyél amilyet később megbánsz. egyszer kell jót választani.
2011. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az.
2011. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az :) viszont a színválasztásra figyelj. Én leginkább a Barnát vagy a feketét ajánlom mert az mindenhez jól megy. Esetleg fehér. De szerintem ilyen pink.lila már nem igazán divat.
2011. okt. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem áll szándékomban venni.van 1 fekete,ami most novemberben lesz 2 éves...ezért kérdeztem hogy divat e még lehet a hordani néha.
2011. okt. 30. 19:59
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. okt. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!