Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Kedves jósok és látnokok! Mi...

Kedves jósok és látnokok! Mi vár rám a jövőben? Mert ezidáig semmi jó nem volt az életemben. Pénz, munkahely, párkapcsolat érdekelne? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 05:53
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Kedves Kérdés! Önnek se pénze se munkahelye de még csak párkapcsolta se lesz soha ! Kiéve ha valaki feltesz egy ehhez hasonló kérdést akkor lesz egy párja:)


De most komolyan NORMÁÁÁLISSS???

2011. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az a nem normális aki ilyen válaszokat ad.Tele rossz indulattal és gonoszsággal.
2011. júl. 5. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves hölgyem! Hogy honnan tudom hogy hölgy? Látnok vagyok. A jövőben ne vegyen szerencsejáték szelvényeket, mert kifürkészhetetlen a nyerési esélye, pár évre előre nem látok hirtelen anyagi változást az életében. Párkapcsolataiban jelentős lépések következnek be, úgy érzi majd, megtalálta az igazit. Vesse magát orvosi vizsgálatoknak, mert úgy érzem enyhe, de veszélyes belső problémái vannak.
2011. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Önnek 2012 január hónapjában kialakul egy párkapcsolata egy négerrel vagy egyéb sötét börszínűvel. A kapcsolat 2012 áprilisáig tart majd, végül egy kávézó előtt szakítanak. Miután szakítottak ön hazamegy, a párja meg iszik egy fekete habos espresso-t dupla cukorral és tejjel. Ezután két hónappal megint talál párt magának, de ő egy hónapig nem viszonozza. Majd mikor már feladná, a kiszemelt elfogadja és azután vele éli le az életét.


2011 novemberében talál magának egy munkahelyet, amit viszont nem kedvel. 2012 februárjában felveszik egy jobb helyre magasabb posztra, ott viszont nem bírja a stresszt és kilép. Egy hónapos munkanélküliség után talál egy jó munkahelyet , kis fizetéssel, de kellemes atmoszférával.


Ami a pénzt illeti, jó lenne befektetni földbe, vagy valami állandó hozamú dologba, ami támogatja önt a munkanélküliség idejében.


Kérem írjon egy címet és küldöm a számlát ;)

2011. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
:)))
2011. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az hogy mi vár rád a jövőben -megsúgom- SENKI NEM TUDJA. Nagyon sajnálom, hogy rossz volt az életed idáig, nem tudom, hogy miért, mert nem ismerlek, de ilyen helyzetben az a leges legrosszabb ha feladod. Könnyű szavakkal dobálóznom, tudom, mivel nem vagyok a helyzetedben. De az ilyen patkány emberek -már elnézést- mint a telejósok, meg a távgyógyászok, meg az auralátók (nevetséges) pont az elkeseredett embereket használják ki anyagilag. Az legyen az utolsó dolog amit teszel a közeljövőben, hogy elmész egy ilyen "valamihez". Akkor már is kidobtad az ablakon a pénzed egy kisebb részét.

2011. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Tényleg lány vagy?

2011. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha jó emberhez megy nem dobja ki a pénz mert igen is egy jó látnok sokat segíthet az életeden!!tapasztalatból beszélek!csupán mert te hitetlen vagy ne hidd azt hogy tényleg nem létezik ilyen!nagyon sok dologban tudnak segíteni!!
2012. máj. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Véleményem szerint nem kell jóssokhoz menni ahhoz,hogy segítsen valaki.Nem szeretnék most azokkal vitatkozni ,akik hisznek a TV adásban hókusz pókuszoknak,csupán mindannyian tudjuk,hogy ha valaki átölel bennünket és nyugodt,bátorító szavakat kapunk tőle,már is úgy érezzük,erőnk van minden rosszal szembe szállni.Amkor erőre kapunk,akkor lépünk is és nem nyalogassuk a sebeinket,így hát sikereket érünk el!Tehát: mind ezt a csodát magunknak köszönhetjük és még a zsebünk sem bánja!
2012. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!