Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért jön ki a kártyában...

Miért jön ki a kártyában mindig a pénz, mikor nem is azt kérdezem? Hogy értelmezzem?

Figyelt kérdés

mindig rákérdezek, hogy mi lesz a közeljövőben, de igazából érzelmi dolgokra vagyok kíváncsi.

egyszer kijött ez: bíró, szerencse, nagypénz.

aztán: utazás, hűség, nagypénz

legutóbb: levél, ajándék, nagypénz

nem szokott a pénz foglalkoztatni, éppen annyi van, amennyi elég(még diák vagyok).

tud segíteni valaki, hogy értelmezzem?

használhatatlan, meg hitetlenkedő válaszok nem érdekelnek.


2011. júl. 27. 02:41
 1/5 A kérdező kommentje:
ja, majd elfelejtettem, és cigánykártya
2011. júl. 27. 02:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Minnél többszőr rakod ki a kártyát annál többet jönnek ki a lapok, ez a nagy számok törvénye. A többi lap is kijön, de te csak azt látod, mert az érdekel. Ne foglalkozz ilyenekkel, mert hülyeség. Szted mi értelme a jóskártyáknak ?? Hogy keressenek vele a palikon. Te pali vagy ?D
2011. júl. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 ***** válasza:

Ha éppen annyi pénzed van, amennyi elég, akkor előbb-utóbb csak az fog foglalkoztatni... Majd meglátod!


A jóskártya meg hülyeség, elsőnek igaza van. Mindenki azt lát bele, amit akar. Ha egymás után 300x kihúznád ugyanazokat a kártyákat, annak már lenne értelme! De amíg egyszer...aztán megint... aztán később megint... Ez így nem sok szart ér.

2011. júl. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát értelmezd érzelmi gazdagságként. ha már kártyázol, tanulj meg gondolkozni, és tanuld meg az értelmezési lehetőségeket
2011. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nesi81 ***** válasza:
3 kártyából nem lehet jósolni, vagy legalábbis nem pontosan. a Pénz jelentése is többrétegű. Jelentheti hogy jó módban élsz, nagyvonalú vagy, vagy egész egyszerűen jól alakulnak a dolgaid.
2011. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!