Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a különbség a mesterjós és...

Mi a különbség a mesterjós és a jós között?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy a mesterjós többet kér, és szebb jövőt jósol, mint az amatőr.Jó 10 évvel ezelőtt, fiatal kolléganőm mondta, hogy volt a jósnál, és azt jósolta, hogy lesz egy férje meg egy gyereke. Kérdem tőle, hogy mennyit fizetett. Azt mondja, hogy 2000 forintot. Na-mondom neki-ha nekem szólsz én jósoltam volna neked minimum három gyereket,házat, autót és még fizetésemelést is, és megúsztad volna egy ezresből. Na, csak óvatosan a jósokkal.
2011. szept. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy egy jós hogy nevezi magát az egy dolog, hogy érti e a szakmát, az egy másik. Van aki ért a kártyavetéshez, asztrológiához, számmisztikához és úgy gondolja, ő mester jós. Ne dőlj be neki. Az igazi jós legfeljebb megmondja, hogy mit nem veszel észre, egy tükröt tart eléd, de nem mondja meg a "tutit"
2011. szept. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
a jós bénán kamuzik a mesterjós jól hazudik.
2011. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
A mesterjósnak van pofája többet kérni ugyanazért...
2011. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
A mesterjósnak nagyobb az arca.
2011. szept. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden jós csaló. Ennyi nőt csak nem lehet átverni.
2011. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hohó, dehogynem...

Egyébként a mesterjós spirituálisan és asztrálisabban fejlettebbnek mondja magát. Ugyanolyan niemand tróger mint egy keleti pályaudvari taxis, csak többet kér mint a béna jós.

A sok hülye aki meg jár hozzá, emiatt automatikusan többet ad neki.

2011. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A TV-ben szereplő jósok vajon hova sorolhatók? Ők pénzt küldenek a delikvenseknek, és még senki sem panaszkodott, hogy ne kapta volna meg.
2011. szept. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Így vannak sorrendben:

jóska

jós

fejfájós

mesterjós

főjós


mindegyik jobban jósol, mint a felette lévő(k)

2011. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a felsorolás korántsem teljes, de a lényeg az, hogy a mesterjós soha sem hazudik. Erről lehet felismerni.
2011. szept. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!