Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A jóslás melyik fajtája vált...

A jóslás melyik fajtája vált be nektek igazán? Mármint h. miből jósoltak nektek (pl. tenyér, kártya, stb. ), ami aztán tényleg bekövetkezett, megtörtént?

Figyelt kérdés
Még soha sem jósoltak nekem, így lehet, h. rosszul tettem fel a kérdést, de remélem értitek.
2011. okt. 21. 09:56
1 2
 1/17 anonim válasza:

Nekem kártyából jósoltak, de úgy, hogy nem is tudtam róla, mármint én akkor nem voltam ott, akkor épp 130 km-re tartózkodtam attól, aki jósolt nekem, és aznap elmondta nekem telefonon mit jósolt, azt, h belép valaki az életembe, és meg is valósult - rá pár napra összejöttem életem nagy szerelmével, akivel azóta már együtt is élek, szeretem Őt nagyon és Ő is engem! Egyébként megjegyezném, hogy csak akkor sikerülhet úgy jósolni valakinek, hogy nincs ott az illető személy, ha az aki jósol, nagyon rá van hangolódni arra a személyre, akinek jósol, meg érdekli is, hogy mi van vele!


25/N

2011. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátnőm kezdett el cigánykártyából jósolni tanulni a nyáron, elmentem hozzá gyakorolni. Olyan emberekről kellett feltennem kérdéseket, akiket ő nem ismer (nem volt nehéz, mivel már nem egy városban tanulunk), és én tudom a választ. Egyszer sem tévesztett, pedig nem egyszerű dolgokat kérdeztem, hanem olyanokat, ahol a válasz eléggé meghökkentő, néha már szinte elképzelhetetlen.

Utána nekem jósolt, mondott olyan dolgokat, amikor a jelent nézte, amiket még nem meséltem el neki, aznap akartam. A jövőnél is amit mondott és nem tettem ellene, bekövetkezett.

Előtte sose voltam jósoltatni, nem is mentem volna, ha ő nem kezdi el tanulni.

2011. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Csak az jósoltasson, aki nem istenfélő. A jósolás ugyanis isten ellen való vétek. Mivel minden kíváncsiskodás lázadás az isteni gondviselés ellen.
2011. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bármilyen "jóslásról" tudni kell, hogy az az adott percben fennálló körülmények alapján várható. Tehát arra nagyon jó lehet, hogy felhívja a figyelmet olyan eseményekre, amelyek bekövetkezhetnek, HA NEM TESZEL VALAMIT!

Abban a percben, amikor valamit cselekedtél, a fennálló körülmények megváltoztak, és a várható végkifejlet is teljesen más lesz.

Pl. azt jósolja valaki, hogy a házad kéménye a fejedre fog dőlni. Ha nem teszel semmi, símán bekövetkezhet!

Ha viszont kimégy az udvarra, megnézed, és hívsz egy mestert, aki megjavítja = a körülményeket megváltoztattad, így az előre jósolt esemény nem fog bekövetkezni.

2011. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Én tarotból meg cigánykártyából szoktam jósolni, és mindig beválnak...
2011. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azt jósolták, hogy ha tanulok, akkor nem fogok az ilyen hülyeségekben hinni.


És bejött.

2011. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A barátnőm egy több diplomával is rendelkező nőtől tanul jósolni, szóval nem a tanuláson múlik. Ha meg valamiben nem hiszel, mégis minek foglalkozol vele? Én sem lépek be azokra a fórumokra, ahol mondjuk barkácsolással, szereléssel foglalkoznak. Ahogy az Ufós kéréseket sem olvasom el és válaszolok rá, mert nem hiszek benne. Nem lépek be oda és nem kezdem el őket leszólni. Mert nincs értelme. Nagyon sok időd lehet, ha ráérsz olyan dolgokkal foglalkozni, amik nem is érdekelnek téged. Illetve a másoknak való beszólogatást is az iskolában tanultad? Szánalom a köbön...
2011. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én az asztrológiát tanulom, és magamnak megnéztem a képletem előre egy évet, csak tanulás gyanánt és azt láttam elbocsátanak a munkahelyemről, pedig akkor még nem volt semmi jele. Bejött és nagyon örültem, mert ezt azt jelenti, hogy jó asztrológus leszek egyszer.
2011. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
13:52-es: Ha priviben megírom a születési adataimat, akkor válaszolsz egy konkrét témában felvetett kérdésemre?
2011. okt. 21. 13:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Tarot. De jó könyv kell hozzá.
2011. okt. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!